Kafito Polski

Dachy Ostrowiec Świętokrzyski

Wpis należy do
użytkownika:
dach perfekt
avatar
przejmij wpis »
F.H.U.DACH PERFEKT zajmuje się sprzedażą i montażem pokryć dachowych, wykonywaniem więźb dachowych i konstrukcji z drewna, w tym: altan ogrodowych, hal przemysłowych; adaptacją poddaszy. F.H.U.DACH PERFEKT to firma z wielopokoleniowym doświadczeniem.
WWW: http://dachperfekt.pl

Adres:

F.H.U. DACH PERFEKT ŁUKASZ BIŃCZAK
J. Kilińskiego 28, 27-400 Ostrowiec Owietokrzyski
tel.: 692559161

Opis firmy

F.H.U.DACH PERFEKT zajmuje się sprzedażą i montażem pokryć dachowych, wykonywaniem więźb dachowych i konstrukcji z drewna, w tym: altan ogrodowych, hal przemysłowych; adaptacją poddaszy.
F.H.U.DACH PERFEKT to firma, której pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w branży pokryć dachowych. Wielopokoleniowe tradycje (to już trzecie pokolenie zajmujące się montażem dachów) dają gwarancję wykonania wysokiej jakości konstrukcji drewnianej oraz pokrycia jej z dowolnie wybranego materiału.
Jesteśmy jedną z niewielu firm, której pracownicy mają obok obszernej teoretycznej, również praktyczną wiedzę z zakresu oferowanych materiałów, co pozwala nam profesjonalnie współpracować z kierownikami budów, architektami, inspektorami nadzoru itp. Poważne, indywidualne podejście do każdego projektu jest naszym priorytetem.
W ofercie znajdziecie Państwo materiały liderów rynku pokryć dachowych oraz ich tańsze odpowiedniki.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie