Kafito Polski

Agata Andrzejewska Tłumaczenia

Wpis należy do
użytkownika:
faddah
avatar
przejmij wpis »
Biuro Tłumaczy Przysięgłych Agata Andrzejewska świadczy usługi tłumaczeń pisemnych i ustnych w zakresie większości jeżyków europejskich i pozaeuropejskich. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i nieprzysięgłe specjalistyczne. Biuro mieści się w centrum Łodzi.
WWW: http://www.agata-andrzejewska.pl

Adres:

Agata Andrzejewska Tłumaczenia

Opis firmy

Biuro Tłumaczy Przysięgłych Agata Andrzejewska świadczy usługi tłumaczeń pisemnych i ustnych w zakresie większości jeżyków europejskich i pozaeuropejskich.
Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i nieprzysięgłe specjalistyczne. Biuro mieści się w centrum Łodzi, ale współpracujemy z tłumaczami z całej Polski. Choć firma nie należy do żadnej sieci i od początku prowadzona jest i zarządzana wyłącznie przez właścicielkę - tłumacza przysięgłego języka angielskiego - mającą nadzór merytoryczny nad wszelkimi prowadzonymi projektami, to gama klientów, którzy nam zaufali jest niezwykle szeroka. Obsługujemy bowiem zarówno duże polskie firmy, międzynarodowe koncerny i organy administracji publicznej jak i klientów indywidualnych.
Firma może pochwalić się realizacjami dla takich firm jak Nordea Bank AB SA, AT Kaerney, Tate & Lyle, infosys, YKK, Hugo Boss, Indesit, Dell,Rainbow Tours, PGE. Fachowy personel biura, doświadczeni i solidni tłumacze to gwarancja zadowolenia naszych Klientów. Nasze priorytety zawodowe to terminowość, rzetelność, pełna poufność ale również elastyczność i zaangażowanie w realizowane zlecenie.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie