Kafito Polski

Merida Polska

Wpis należy do
użytkownika:
Dypa
avatar
przejmij wpis »
Firma MERIDA POLSKA jest wyłącznym dystrybutorem rowerów jednego z najbardziej znanych na świecie producentów - przedsiębiorstwa MERIDA oraz światowych liderów w dziedzinie części rowerowych min. B-skin, DT-Swiss, Motorex, De-One, Maxxis, CST.
WWW: http://www.merida.pl

Opis firmy

Firma MERIDA POLSKA jako jedna z nielicznych na rynku polskim dysponuje towarami światowych potentatów w produkcji akcesoriów rowerowych, ma możliwość uczestniczenia w międzynarodowych zjazdach europejskich przedstawicieli przedsiębiorstwa MERIDA i współdecydowania o jego polityce. MERIDA POLSKA stale śledzi potrzeby swoich klientów i stara się sprostać ich oczekiwaniom. Kompleksowość oferty umożliwia konsumentom wybór najbardziej odpowiadających im produktów.

Działania podejmowane przez MERIDA POLSKA mają na celu stworzenie odpowiedniego wizerunku towaru i firmy, jednakże konieczna jest tu bliska współpraca z klientami firmy oraz producentami i oddziałami Meridy w innych krajach. Dobra marka i fachowa obsługa mają zapewnić odbiorcy maksimum korzyści, a przedsiębiorstwu umożliwić osiągnięcie i utrzymanie przewagi konkurencyjnej na rynku.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie