Kafito Polski

Sklep Myśliwski Raj dla Myśliwego

Wpis należy do
użytkownika:
msutryk
avatar
przejmij wpis »
Internetowy i stacjonarny sklep myśliwski w Słupsku posiadający kompleksową ofertę dla myśliwych - broń krótka, długa - nowa i używana, również z importu, amunicja, optyka, odzież ochronna, noże, latarki, akcesoria, szafy na broń oraz wiele innych. Myślistwo to nasza pasja dlatego w naszym sklepie otrzymasz profesjonalną obsługę i doradztwo od doświadczonych myśliwych. Jeśli szukasz konkretnego egzemplarza broni lub akcesoriów, skontaktuj się z nami - sprowadzimy go dla Ciebie. Odwiedź nasz sklep i zapoznaj się z ofertą!
WWW: http://skleprajdlamysliwego.pl

Adres:

Raj dla Myśliwego
ul. Nowowiejska 13, 76-200 Słupsk
tel.: 598413939

Opis firmy

Internetowy i stacjonarny sklep myśliwski w Słupsku posiadający kompleksową ofertę dla myśliwych - broń krótka, długa - nowa i używana, również z importu, amunicja, optyka, odzież ochronna, noże, latarki, akcesoria, szafy na broń oraz wiele innych.

Myślistwo to nasza pasja dlatego w naszym sklepie otrzymasz profesjonalną obsługę i doradztwo od doświadczonych myśliwych. Jeśli szukasz konkretnego egzemplarza broni lub akcesoriów, skontaktuj się z nami - sprowadzimy go dla Ciebie. Odwiedź nasz sklep i zapoznaj się z ofertą!

U nas kupisz:
- broń: długa, krótka (nowa i używana z i importu, np. niemiec)
- amunicja: myśliwska śrutowa i kulowa, sportowa, hukowa
- optyka: lunety, lornetki, kolimatory
- akcesoria: noże, latarki, torby, wabiki, futerały na broń i wiele innych
- odzież myśliwska: buty, spodnie, kurtki, nakrycia głowy i inne.

Zapraszamy!

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie