Kafito Polski

Projektowanie i aranżacja wnętrz w Bydgoszczy - Mobiliani Design

Wpis należy do
użytkownika:
mobilianidesign
mobilianidesign
przejmij wpis »
Biuro projektowe Mobiliani Design oferuje kompleksową ofertę wszystkich klientom i z Bydgoszczy, poszukujących nie tylko projektowania i aranżacji wnętrz, ale także pełnej realizacji i wykonawstwa pod klucz". Architekci wnętrz z biura tworzą nowoczesne i estetyczne projekty dopasowane do wymagań i gustu klientów. projektując zarówno domy, apartamenty i mieszkania jak również obiekty o charakterze komercyjnym i użyteczności publicznej. Doświadczenie, elastyczność oraz dbałość o solidność i szczegóły wykończenia zaaowocowały współpracą biura z liczącymi się firmami budowlanymi i deweloperskimi w Bydgoszczy, a dzięki zaangażowaniu się projektantów i pracowników, realizacje zostały docenione również przez branżowe portalu poświęcony sztuce projektowej.
WWW: http://mobilianidesign.pl

Adres:

Mobiliani Design
Słoneczna 2M/50, 85-348 Bydgoszcz
tel.: 696555120

Opis firmy

Bydgoskie studio architektury i projektowania wnętrz Mobiliani Design to ciekawa i kompleksowa propozycja dla wszystkich inwestorów i osób marzących i pięknie zaprojektowanym i zaaranżowanym wnętrzu w swoim domu lub firmie. Projektant wnętrz z Mobiliani Design przygotuje dla Ciebie profesjonalny projekt wnętrz wraz z wizualizacją wykonaną w 3D, która oparta będzie na twoich wymaganiach i potrzebach i odpowiadać będzie Twojemu gustowi.

Co ważne, współpraca z Mobiliani Design nie musi zakończyć się na projektowaniu wnętrz, gdyż firma wykonuje również wszystkie pozostałe etapy realizacji inwestycji we wnętrza. Można więc zamówić aranżacje wnętrza, dekoracje i realizacje pod klucz. Wszystkie pomieszczenia zostaną wyposażone w piękne dekoracje i elementy wyposażenie, meble produkowane na wymiar pod każde pomieszczenie (np. kuchnię, salon, garderobę, łazienkę, czy pokoje biurowe), architekt i dekorator zadba o zamówienie i dostarczenie ozdób, obrazów, fototapety, płytek i elementów wykończeniowych. Fachowcy budowlani wykonują prace wykończeniowe, montażowe i instalacyjne. Każdy klient może liczyć na kompleksowe rozwiązania, zapewniające doprowadzenie pomieszczeń do stanu pod klucz.

Warto nadmienić, że Mobiliani Design jako biuro projektowe obsługuje i klientów indywidualnych i firmy (sklepy, hotele, salony, cukiernie, kawiarnie, biura itp.) oraz organizacje publiczne, projektując i tworząc wnętrza dla pełnej j gamy klientów w Bydgoszczy, Toruniu, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu i Bydgoszczy. Nie bez znaczenia jest fakt, iż współpracuje z dużymi firmami budowlanymi i deweloperskimi. Oddając wykonanie prac w ręce tego biura można być pewnym dbałości o szczegóły, wsparcia, opieki i dzielenia się dużym doświadczeniem ze strony architektów wnętrz i pozostałych pracowników. Najlepiej przekonać się samemu umawiając się na niezobowiązujące spotkanie w Bydgoszczy w mieszkaniu pokazowym mieszczącym się przy ul. Słonecznej 2M, w którym zapoznać się można z próbkami aranżacji wykonanymi przez projektantów firmy.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie