Kafito Polski

RTC - IT 4 MEDIA

Wpis należy do
użytkownika:
kontakt@rtc.pl
avatar
przejmij wpis »
OBSŁUGA INFORMATYCZNA W PEŁNYM ZAKRESIE IT OUTSOURCING WSPARCIE INFORMATYCZNE ADMINISTRACJA IT CZĘŚCIOWE WSPARCIE IT HELPDESK IT 24 h Monitoring IT 24 h Outsourcing IT VIP 24 h Produkty i usługi IT Administracja Linux Projekty IT Telefonia VoIP AUDYT IT Office 365 dla firm usługi programistyczne strony www sklepy internetowe prenumerata elektroniczna, wydanie cyfrowe
WWW: http://www.rtc.pl

Adres:

RTC
Mangalia 4, 02-758 Warszawa
tel.: 692-122-581

Opis firmy

Oferujemy usługi informatyczne w całej Polsce, choć koncentrujemy się na terenie Warszawy i okolicach.

Skupiamy wokół siebie specjalistów z praktyką w branży IT, mających doświadczenie przekraczające 15 lat zarówno w in­for­ma­ty­ce, jak i zagadnieniach specyficznych dla mediów.

Zajmujemy się usuwaniem awarii doraźnych, projektami na zamówienie, wdrożeniami systemów informatycznych, jak i pełną obsługą teleinformatyczną.

Doświadczenie w administrowaniu systemami informatycznymi w środowiskach biznesowych i przede wszystkim – mul­ti­me­dial­nych, przekuwamy na prowadzenie projektów integracyjnych, głównie w Internecie.

Swoją ofertę kierujemy do firm zajmujących się szeroko pojętymi mediami, od nadawców, przez domy produkcyjne do twórców, którym dajemy narzędzia samodzielnego zaistnienia na szerszym rynku a także do innych, potrzebujących takiej niezawodności jak emisja telewizyjna.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie