Kafito Polski

Altab SA

Wpis należy do
użytkownika:
systemyERP
avatar
przejmij wpis »
Od wielu lat z powodzeniem wdrażamy rozwiązania SAP, w sposób szczególny koncentrując się na tych dedykowanych sektorowi MŚP. Jesteśmy jedynym w Polsce i drugim na świecie Centrum Serwisowym SAP Business One. Dysponujemy doświadczonym zespołem certyfikowanych konsultantów w dziedzinie SAP Business One. Misją Firmy jest wsparcie przy wyborze odpowiedniego systemu IT dostosowanego do potrzeb i wymagań użytkownika i jednocześnie zapewnienia jak największej jakości i kompleksowości świadczonych usług.
WWW: http://altab.pl

Adres:

Altab SA
ul. Wręczycka 11a, 42-200 Częstochowa
tel.: 12 261 30 60

Opis firmy

Jesteśmy liderem wdrożeń SAP Business One. SAP Business One jest zintegrowanym rozwiązaniem do zarządzania biznesowego, które zostało stworzone w celu sprostania krótko- oraz długoterminowym potrzebom dużych i średnich przedsiębiorstw.

SAP Business One oferuje możliwość uzyskania rzetelnego oraz jednolitego wglądu we wszystkie operacje z obszarów zarządzania relacjami z klientami, produkcji, obsługi procesów zakupu, sprzedaży, gospodarki materiałowej oraz księgowości.

Proste, lecz niezwykle skuteczne rozwiązanie SAP Business One udostępnia narzędzia do zarządzania, umożliwiając jednocześnie wykorzystanie istotnych, najbardziej aktualnych informacji, które są niezbędne w celu podejmowania trafnych decyzji biznesowych.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie