Kafito Polski

i-help.pl pogotowie serwis komputerowy Zielona Góra

Wpis należy do
użytkownika:
tokone
avatar
przejmij wpis »
Twój ulubiony komputer przestał nagle chodzić działać? Straciłeś piękne pamiątkowe fotki albo ważne pliki, dokumentym, dane?. Nie umiesz skonfigurować sieci, routerów, systemu? Nie umiesz pozbyć się trojanów? Nie potrafisz złożyć komputera idealnego dla Twoich potrzeb? Nic straconego! Te i wiele innych problemów pomoże Ci rozwiązać nasz serwis komputerowy, który w ekspresowym tempie zdiagnozuje przyczynę, usterkę i dołoży wszelkich starań, abyś był w pełni zadowolony z naszych usług. W branży IT działamy od dobrych 20 lat.
WWW: http://i-help.pl

Adres:

i-help.pl pogotowie serwis komputerowy Zielona Góra
al Wojska Polskiego 80, 65-001 Zielona Góra
tel.: 794203832

Opis firmy

Twój ulubiony komputer przestał znienacka sprawnie funkcjonować? Straciłeś piękne pamiątkowe fotki lub ważne pliki, dokumentym, dane?.
Nie umiesz ustawić sieci, routerów, systemu? Nie wiesz jak usunąć wirusów? Nie możesz skonfigurować komputera odpowiedniego dla Twoich potrzeb?
Nie ma problemu! Te i wiele innych przypadłości pomoże Ci rozwiązać nasze Pogotowie komputerowe, który w szybkim czasie zdiagnozuje przyczynę, usterkę i zrobi wszystko, abyś był w pełni usatysfakcjonowany z naszych usług.
W branży IT pracujemy od dobrych 20 lat.
Komputery są naszą wielką pasją nie mają przed nami żadnych tajemnic . Z uwagą systematycznie śledzimy z wszelkimi nowinkami technologicznymi i jako nieliczni posiadamy doświadczenie w branży VR.
Każde zlecenie traktujemy szalenie poważnie i profesjonalnie, a realizujemy je z pełnym profesjonalizmem.
Obsługujemy usługi dla osoby prywatne i firmy.
Jesteśmy skuteczni i solidni. Cenimy siebie i naszą pracę, jednocześnie nie naciągając naszych klientów na zbędne koszty.
Pogotowie komputerowe Zielona Góra i-help zawsze Ci pomoże-naprawi- bo może!
Serdecznie zapraszamy :)

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie