Kafito Polski

Biuro nieruchomości Sverum

Wpis należy do
użytkownika:
sver
avatar
przejmij wpis »
Agencja nieruchomości Sverum z Częstochowy oferuje pełen zakres usług związanych z nieruchomościami. W sprzedaży nieruchomości korzystamy z bogatej wiedzy naszych doradców oraz najnowszych zdobyczy marketingu i technologii, oferujemy min.: - profesjonalną sesję fotograficzną i video - zdjęcia i filmy nieruchomości wykonywane za pomocą drona - przygotowanie nieruchomości to prezentacji zgodne z technikami home staging - pozycjonowanie oferty w sieci - fachowe doradztwo i opieka dedykowanego doradcy na każdym etapie transakcji
WWW: http://sverum.pl/

Adres:

Agencja nieruchomości Sverum
Dąbrowskiego 6/3, 42-200 Częstochowa
tel.: 512 380 349

Opis firmy

Sverum Nieruchomości to największa agencja nieruchomości w regionie Częstochowskim. Jesteśmy zgranym zespołem kilkunastu doradców z dużym doświadczeniem w kupnie i sprzedaży nieruchomości. Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi w pełnym zakresie usług związanych z nieruchomościami:

- pomagamy sprzedać nieruchomość
- pomagamy kupić nieruchomość
- oferujemy doradztwo kredytowe
- oferujemy doradztwo profesjonalnych projektantów
- pomagamy w załatwianiu formalności prawnych oraz oferujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie transakcji
- wyceniamy nieruchomości

Jeżeli szukasz profesjonalnej pomocy przy kupnie bądź sprzedaży nieruchomości na Częstochowskim rynku lub w innych regionach województwa Śląskiego, zapoznaj się z ofertą biura nieruchomości Sverum na naszej stronie internetowej."

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie