Kafito Polski

Premix - polski producent chemii budowlanej

Wpis należy do
użytkownika:
totomski
avatar
przejmij wpis »
Premix to polski producent chemii budowlanej działający już na rynku od 1998 roku. Innowacyjne rozwiązania, które oferujemy gwarantują konstrukcjom betonowym i stalowym doskonałą ochronę przed wpływem warunków atmosferycznych, zanieczyszczeń oraz działaniem chemikaliów. Jesteśmy producentem najnowocześniejszego systemu do zabezpieczenia ogniochronnego konstrukcji betonowych i stalowych. Premix Sp. z o.o. od 2007 roku prowadzi również działalność produkcyjną w Niemczech i Holandii, gdzie wyspecjalizowane grupy pracowników zajmują się prefabrykacją elementów betonowych.
WWW: http://premix.com.pl

Adres:

Premix sp. z o.o.

Opis firmy

Oferowane przez nas produkty pozwalają na realizację kompleksowych napraw i zabezpieczeń wszelkiego rodzaju konstrukcji betonowych, żelbetowych i stalowych. Produkujemy materiały naprawcze PCC/SPCC na bazie cementów, podkłady i powłoki do zabezpieczeń stali zbrojeniowej żelbetu, powłoki i impregnaty chroniące beton przed korozją, dodatki do betonu, polimerowe warstwy izolacyjno-nawierzchniowe, impregnaty hydrofobizujące i uszczelniające. Znajdują one zastosowanie w
zabezpieczaniu i naprawach budowli hydrotechnicznych, obiektów przemysłowych, komunikacyjnych i inżynieryjnych.
Jesteśmy polską firmą łączącą doświadczenie z nowoczesnym zastosowaniem chemii w branży budowlanej. Dążymy do zaspokojenia rosnących potrzeb naszych klientów w zakresie naprawy i zabezpieczania konstrukcji betonowych i stalowych. Dzięki prowadzonym przez nas pracom-badawczo rozwojowym możemy zagwarantować, że nasze produkty i technologie są najwyższej jakości.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie