Kafito Polski

GLOBAL

Wpis należy do
użytkownika:
GLOBAL - ogrzewanie podczerwienią
avatar
przejmij wpis »
Global to polski producent paneli grzewczych, którego zakład produkcyjny i biuro handlowe znajduje się we Wrocławiu. Sklep internetowy umożliwia zakup produktów firmy Global z każdego do każdego miejsca w Polsce. W ofercie firmy dostępne są dwie grupy promienników podczerwieni: promienniki długofalowe – panele grzewcze oraz promienniki krótkofalowe – lampy grzewcze. Jakie są zalety stosowania paneli grzewczych? * prosty montaż, * energooszczędność, * elegancja i funkcjonalność, * komfort mieszkania, * oszczędność miejsca w mieszkaniu, * przyjazny dla alergików, * długa żywotność, * brak kosztów konserwacji.
WWW: http://global-online.pl

Adres:

Global

Opis firmy

Panele grzewcze sposobem na pleśń i grzyb?

Problem pleśni i grzybów na ścianach w Polskich domach i mieszkaniach stał się dosyć powszechną niedogodnością. Wilgoć i pleśń często pojawia się na zbyt chłodnych ścianach, oraz często nie jest dostrzegana przez mieszkańców, ponieważ rozwija się w miejscach niewidocznych – w kątach i za meblami. Pleśń jest bardzo niebezpieczna dla zdrowia, dlatego należy jej zapobiegać, robiąc wszystko, aby nie dopuścić do wilgotnych i chłodnych kątów w domu czy mieszkaniu. Występowanie tego zjawiska ma miejsce najczęściej w pomieszczeniach, w których jest wykorzystywane ogrzewanie konwekcyjne, ponieważ ciepłe powietrze znajduje się pod sufitem, a na poziom podłogi spada dopiero, gdy ulegnie ochłodzeniu. Dodatkowo ogrzewanie kaloryferem transportuje kurz i sprawia, że ściany po przeciwnej stronie są zimne i wilgotne. W przypadku ogrzewania panelami grzewczymi ogrzewane są ściany, osoby i przedmioty Dzięki temu, w pomieszczeniu panuje równomierna temperatura a ściany pozostają ciepłe i suche, co oznacza brak pleśni i grzybów, lepszy mikroklimat w pomieszczeniu oraz niższe koszty ogrzewania.

W ofercie paneli grzewczych od firmy Global, znaleźć można panele domowe lub biurowo-przemysłowe. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są panele grzewcze w formie ręcznie malowanych obrazów, które będą pięknie zdobić pomieszczeniem jednocześnie je ogrzewając. Aby zapoznać się z całą ofertą, zapraszamy na stronę internetową www.global-online.pl.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie