Kafito Polski

Garden of Words

Wpis należy do
użytkownika:
garow123
avatar
przejmij wpis »
NadzwyCHAInie przyprawiona… jesień w Costa Coffee! Sieć kawiarni Costa Coffee zaprezentowała swoją jesienną ofertę. W tym sezonie w kawiarnianym menu będzie królowała CHAI Latte, czyli połączenie wyrazistej w smaku kawy, mleka i aromatycznych przypraw korzennych. Idealny zestaw na chłodny, jesienny wieczór! Jesienne smaki Nadchodząca pora roku to czas, w którym z chęcią sięgamy po rozgrzewające napoje. Doskonale wie o tym Costa Coffee, która wprowadza jesienną linię kaw Latte przygotowywaną na bazie autorskich mieszanek popularnych przypraw.
WWW: http://gardenofwords.eu/

Opis firmy

W tym sezonie powraca uwielbiana przez Gości CHAI Latte w trzech oryginalnych smakach!
Aromatyczny i intensywny w smaku Tiger Chai Caffe to propozycja kawy Latte przygotowanej na bazie mieszanki przypraw o smaku: kardamonu i cynamonu oraz czarnej herbaty. Turtle Chai Caffe to łagodna wersja kawy Latte o smaku wanilii i miodu oraz zielonej herbaty, z kolei Tukan Chai Caffe to zaskakująca kawa Latte przygotowana na bazie mieszanki przypraw mango i czarnej herbaty. Wszystkie warianty smakowe kaw Chai Caffe Latte są przygotowywane na bazie autorskiej mieszanki ziaren Mocha Italia.
Obietnica perfekcji
Każdą kawę CHAI Latte zdobi ręcznie wykonany czekoladowy motyw na mlecznej piance. Oryginalne, egzotyczne wzorki w postaci tygrysa, tukana lub żółwia, odpowiadające danemu smakowi kawy, są z największą starannością przygotowywane przez baristów Costa Coffee.
W Costa Coffee każda filiżanka kawy parzona jest z największą starannością. Dlatego jeśli uważasz, że kawa, którą dla Ciebie przygotowaliśmy, nie spełnia Twoich oczekiwań, wymienimy ją na taką, która w 100% przypadnie Tobie do gustu. Nie zadajemy żadnych pytań. Wystarczy, że poprosisz baristę,
a przygotuje Ci następną!

Kawy Chai Latte pojawią się w jesiennym menu Costa Coffee – są dostępne od 11.09.2019.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie