Kafito Polski

Garden of Words

Wpis należy do
użytkownika:
garow123
avatar
przejmij wpis »
Costa Coffee stawia na rozwój W ciągu zaledwie miesiąca Costa Coffee otworzyła cztery nowe kawiarnie, a w jednej przeprowadziła remodeling. Działania miały miejsce w Warszawie, Bydgoszczy i w Bielsku-Białej. To jednak nie jedyne zmiany, jakie zaszły w sieci Costa Coffee w ostatnim czasie. Bliżej mieszkańców Costa Coffee nieustannie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom gości. Nowe lokale powstają już nie tylko w wielkich centrach handlowych, ale także na osiedlach mieszkaniowych. Na przełomie sierpnia i września otwarto cztery kawiarnie: dwie w galeriach handlowych CH Janki oraz Gemini w Bielsku-Białej, a także przy al. KEN na Ursynowie oraz w Wilanowie przy ul. Sarmackiej.

Adres:

Garden of Words
Zawojska 36, 02-927 Warszawa
tel.: 228298578

Opis firmy

Nowo powstałe kawiarnie w spokojnych dzielnicach mieszkaniowych to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie odpoczynek z dala od wielkomiejskiego zgiełku lub chcą cieszyć się smakiem perfekcyjnej kawy o każdej porze dnia. Osiedlowe lokale Costa Coffee powstają także z myślą o rodzinach z dziećmi. Bogata oferta gastronomiczna kawiarni, w której można znaleźć m.in. śniadania, lunche, desery zachęca do spędzenia wspólnego czasu właśnie w Costa Coffee.

Nieustanny rozwój
W ostatnim czasie w sieci Costa Coffee zaszło wiele zmian. Marka wprowadziła m.in. nowy styl w wystroju swoich kawiarni. Mowa o nowatorskim designie Spectrum, który wyróżnia się połączeniem elementów drewnianych z żywą roślinnością oraz złotymi akcentami. We wnętrzu dominują kolory: granatowy, szary oraz charakterystyczny dla marki Costa - Red. Na ścianach zawisły lustra, które optycznie powiększają przestrzeń. W kawiarniach nie mogło zabraknąć tematycznych grafik i instalacji artystycznych inspirowanych m.in. Latte Art.
To jednak nie wszystko! Dużą popularnością wśród gości cieszą się kawomaty Costa Express, obecne w kilkuset punktach na stacjach paliw Shell oraz w sklepach Carrefour Express. Co więcej, od 26 czerwca na rynku dostępne są puszki Ready-To-Drink z mrożoną kawą Costa Coffee. Można je kupić we wszystkich kawiarniach Costa, w 650 punktach sieci Lagerdere, a także na wybranych 327 stacjach Shell.
Trening przy kawie? To możliwe!
Od 2 września automat z orzeźwiającą kawą Costa Coffee jest dostępny także na siłowni! Klienci nowego Calypso Fitness Club na Ursynowie będą mogli z niego skorzystać przed lub po treningu. Wejście sieci Costa Coffee na rynek fitness jest podyktowany potrzebą spożywania kofeiny przez osoby aktywne fizycznie. Jak wynika z wielu badań, ma ona korzystny wpływ na zdrowie i wydajność sportowca.
Ciągły rozwój sieci Costa Coffee wynika z pasji parzenia najlepszej kawy. Zależy nam, aby nasi goście otrzymywali taką kawę, jaką naprawdę kochają. Dlatego oprócz wysokojakościowych ziaren z różnych, nawet najbardziej egzotycznych regionów świata, szerokiej oferty gastronomicznej czy dogodnych lokalizacji, Costa Coffee oferuje gościom doświadczonych i wykwalifikowanych baristów, którzy dbają
o unikatowy smak kawy, parzonej z największą precyzją, zaangażowaniem i starannością.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie