Kafito Polski

Auto-Bart Skup aut za gotówkę

Wpis należy do
użytkownika:
skupaut-gotowka
avatar
przejmij wpis »
Auto-Bart to skup samochodów w każdym stanie technicznym, bez względu na ich markę oraz rocznik. Jest to także skup samochodów powypadkowych, motocykli, a także aut dostawczych. Jeżeli zatem komuś potrzebny jest skup aut Hel, Gdynia, Gdańsk czy Tczew, wszystkie te miasta znajdują się w obrębie działalności Auto-Bart. Skup ten szybko odpowiada na zgłoszenia i zawsze oferuje swoim klientom bardzo atrakcyjne warunki. Wszystkie formalności są załatwiane na miejscu, zatem transakcja sprzedaży jest błyskawicznie finalizowana, a gotówka trafia do ręki sprzedawcy.
WWW: http://skupaut-gotowka.pl

Adres:

AUTO-BART Skup Aut Gdynia

Opis firmy

W województwie pomorskim działa wiele skupów samochodów. Nie każdy z nich jednak oferuje swoim klientom tak dobre warunki co skup samochodów Auto-Bart.
Jest to firma, która oferuje skup samochodów za gotówkę nawet parę godzin po przyjęciu zgłoszenia. Klienci mogą kontaktować się ze skupem przez 7 dni w tygodniu, wystarczy tylko zadzwonić pod numer kontaktowy. Wycena pojazdu jest darmowa, podobnie jak dojazd do klienta. Auto-Bart Skup aut za gotówkę toskup samochodów z którego warto korzystać.

AUTO-BART Skup Aut Gdynia
ul. Obrońców Wybrzeża 14
81-397 Gdynia
woj. pomorskie
Tel: 604 976 543

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie