Kafito Polski

Taxi Serock 24h

Wpis należy do
użytkownika:
taxi-serock
avatar
przejmij wpis »
Taxi Serock 24 to tania taksówka w Serocku i gminie Serock. Jeździmy całą dobę, siedem dni w tygodnia. Tanie kursy, niskie ceny, nowoczesne samochody i mili kierowcy. Taxi Serock 24 zaprasza. Kursy między innymi w Serocku, Legionowie, Jachrance, Wieliszewie, Jabłonnie, Chotomowie, i więcej! Zadzwoń 508-508-300 albo skontaktuj się z nami na naszej stronie http://taxi-serock.com.pl. Ceny można negocjować z góry, dzięki czemu nie spotka cię żadna niespodzianka. Taxi Serock 24h Warszawska 41 05-140 Serock
WWW: http://taxi-serock.com.pl

Adres:

Taxi Serock 24h
Warszawska 41, 05-140 Serock

Opis firmy

Taxi Serock 24h to tanie oraz całodobowe taxi w Serocku oferujące usług taniej taksówki oraz zakupy na telefon z dostawą do domu.
Taxi Serock 24h świadczy usługi taksówkarskie od ponad 15 lat dzień w dzień wożąc:przewożąc dziesiątki:setki zadowolonych:usatysfakcjonowanych klientów w Serocku a także Legionowie.
Nasze Taxi w Serocku działa 24h przez siedem dni w tygodniu również w niedziele i święta
Nasza flota to pojemne i bezpieczne samochody, które szybko i komfortowo dowiozą Cię do celu podróży.
Zatrudniamy tylko licencjonowanych i odpowiednio przeszkolonych taksówkarzy którzy dobrze znają Serock i powiat legionowski oraz okolice i pomogą ci bezpiecznie dostać się do celu.
Jeździmy przede wszystkim do miejscowości takich jak:Serock, Legionowo, Jabłonna, Wieliszew, Jachranka, Zegrze, Nieporęt, Mińsk Mazowiecki. Potrzebujesz dojechać gdzieś dalej?
Nie ma problemu! Zadzwoń do nas pod tel: 508-508-300 i sprawdź naszą ofertę lub wejdź na naszą stronę taxi-serock.com.pl. Przy dłuższych kursach jest opcja negocjacji cen.
Musisz dojechać do lotniska Modlin albo na przystanek pkp Piaski? Nasze pojemne samochody z łatwością zabiorą Ciebie wraz ze wszystkimi bagażami. Do miejsca dojedziesz wygodnie i na czas.
Zadzwoń do nas. Taxi-Serock Zaprasza.

Kategorie powiązane z wpisem

gta v download pc

Grand Theft Auto 5. GTA V Pobierz już teraz!

pobierzgry24.pl
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie