Kafito Polski

Avicenna klinik

Wpis należy do
użytkownika:
angle123456
avatar
przejmij wpis »
Pacjenci, którzy przybywają do Berlińskiej Kliniki czasami rzeczywiście przybywają z daleka. Do naszej renomowanej kliniki leczenia schorzeń kręgosłupa mogą Państwo dotrzeć z Norwegii i Anglii, Szwecji i Austrii, Szwajcarii i Hiszpanii, USA, Kanady, Chile, Chin, Australii, Afryki, Polski, Turcji i krajów arabskich. Dr. Munther Sabarini, kierownik kliniki, zna pięć języków - w całej klinice obsługa porozumiewa się z pacjentami w 13 językach. Klinika Avicenna dysponuje kompetencjami medycznymi, technicznymi i ludzkimi pod jednym dachem - a to szystko w samym środku stolicy Niemiec. Rzut kamieniem od Grobli Elektorskiej (Niem. Kurfürstendamm)!
WWW: http://avicenna-klinik.com/pl/

Opis firmy

Czy operacja przepukliny dysku, złamanie kręgów, zwężenie kręgosłupa lub leczenie bólu kości ogonowej: Delikatne i małoinwazyjne metody leczenia są priorytetem w naszej klinice.

Poświęcamy Państwu tyle czasu, ile Państwo potrzebują aby wrócić do zdrowia.

Są dla nas Państwo najważniejsi.
W naszej klinice dbamy o pacjentów.
Dbamy zarówno o zdrowie jak i o samopoczucie.
A przez samopoczucie rozumiemy spokój umysłu, ciała i duszy!

Dlatego zapewniamy Państwu nocleg w pierwszej klasie w komfortowym pokoju hotelowym. Dbamy o Państwa bezpieczeństwo, szanujemy życzenia, tracycje i Religie.

Wszyscy ludzie, którzy pracują w klinice Avicenna, będą dla Państwa przyjaźni, uprzejmi i pomocni; Nie tylko lekarze, których umiejętnościom medycznym Państwo ufają, ale także pielęgniarki, fizjoterapeuci, personel biurowy, sprzątaczki i personel kuchenny zwracają szczególną uwagę na Państwa satysfakcję i dobre samopoczucie.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie