Kafito Polski

Wisła Kraków Sklep

Wpis należy do
użytkownika:
jania
avatar
przejmij wpis »
TS Wisła Official Store jest formalnym punktem sprzedaży z souvenirami Towarzystwa Sportowego Wisły Kraków, klubu zrzeszającego pod sobą zawodników w 14 sekcjach sportowych. sklepik powstał w maju 2019 roku, a do jego najistotniejszych celów należy lansowanie klubu, jego obyczajowości oraz ponad 113-letniej historii. Znajduje się w starej hali Wisły Kraków przy ulicy Reymonta 22 nieopodal Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, około 10 minut od centrum Krakowa. W naszej ofercie mamy swoją kolekcję odzieży, parafowaną symboliką TS Wisła oraz szeroki zestaw rekwizytów i gadżetów białej gwiazdy.
WWW: http://sklep.tswisla.pl

Opis firmy

TS Wisła Official Store jest formalnym punktem sprzedaży z souvenirami Towarzystwa Sportowego Wisły Kraków, klubu zrzeszającego pod sobą zawodników w 14 sekcjach sportowych. sklepik powstał w maju 2019 roku, a do jego najistotniejszych celów należy lansowanie klubu, jego obyczajowości oraz ponad 113-letniej historii. Znajduje się w starej hali Wisły Kraków przy ulicy Reymonta 22 nieopodal Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, około 10 minut od centrum Krakowa. W naszej ofercie mamy swoją kolekcję odzieży, parafowaną symboliką TS Wisła oraz szeroki zestaw rekwizytów i gadżetów białej gwiazdy. Kupić tutaj można kolekcje dla mężczyzn, kobiet a także najmłodszych miłośników m.in. koszulki dziecięce, bluzy, szaliki, czapki, a także pamiątki klubowe takie jak zegary, magnesy, podkładki, kubki, poduszki, smyczki, opaski. Spotkasz u nas casualowe wzory, kolekcję meczową w tym stroje firmy adidas. W swojej ofercie proponujemy również artykuły z kategorii VIP, które dopełnią twoją garderobę o stonowane, charakterystyczne wzory, a także dodatki i galanterię do garniturów. Kupując w naszym sklepiku masz także sposobność wyposażenia swojego domu w "trójkolorowe akcesoria" m.in. zegary, poduszki, pościele, kubki i wiele innych. Na pewno wyszukasz coś dla siebie!
Nadto wciąż się rozwijamy rozbudowując sklepik i rozszerzając jego ofertę o kolejne nowości. Wszystkie wzory tworzymy z myślą o kibicach i uprawiających sport na obiektach TS Wisła.
Chcąc dotrzeć z naszą ofertą do szerszego grona zwolenników uruchomiliśmy sklep internetowy. Zaopatrując się w nim uzyskujesz gwarancję, że starannie zapakowany towar zostanie Ci dostarczony w krótkim czasie, nawet w 24h po złożeniu zamówienia. Jesteśmy oficjalnie funkcjonującą, zarejestrowaną firmą. Do każdego zakupu wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie