Kafito Polski

Zalman SF120A3 - wentylatory inspirowane naturą

Wpis należy do
użytkownika:
Entrymedia
avatar
przejmij wpis »
Wentylatory Zalman SF120A3 to propozycja dla wymagających tunerów PC. Producent obiecuje, że w parze z osiągami idą trwałość i kultura pracy. Z kolei podświetlenie i design, który odbiega od standardu, pozwalają się wyróżnić. Wentylatory Zalman SF120A3 zwracają uwagę nietypowym kształtem, zarówno konstrukcji jak i łopatek. Inżynierowie zastosowali tu biomimetykę, stąd kształt mocowań przypomina odnóża pająka. Według producenta zapożyczony z natury system montażu lepiej pochłania wibracje i odczuwalnie ogranicza emisję hałasu.
WWW: http://www.delock.co/

Opis firmy

Wentylatory Zalman SF120A3 to propozycja dla wymagających tunerów PC. Producent obiecuje, że w parze z osiągami idą trwałość i kultura pracy. Z kolei podświetlenie i design, który odbiega od standardu, pozwalają się wyróżnić.

Wentylatory Zalman SF120A3 zwracają uwagę nietypowym kształtem, zarówno konstrukcji jak i łopatek. Inżynierowie zastosowali tu biomimetykę, stąd kształt mocowań przypomina odnóża pająka. Według producenta zapożyczony z natury system montażu lepiej pochłania wibracje i odczuwalnie ogranicza emisję hałasu.Opatentowany system podwójnych łopatek Dual Blade ma zwiększać przepływ powietrza i formować bardziej zwarty strumień. Wraz z łożyskowaniem FDB powinien on pozytywnie przekładać się na kulturę pracy. Specyfikacja współgra z powyższymi deklaracjami. Maksymalny przepływ powietrza ma przekraczać 91 m 3 na godzinę, głośność ma być porównywalna do zacisznej ulicy (28 dB), a żywotność wynosić do 100 000 godzin.

W serii Zalman SF120A3 producent zastosował podświetlenie RGB LED. Można nim sterować wykorzystując złącza ARGB na płycie głównej. Dla użytkowników, którzy takowymi nie dysponują, producent przygotował system Z-Sync. Obejmuje on moduł pozwalający na podłączenie do ośmiu wentylatorów oraz oprogramowanie do zarządzania nimi. Co ważne, Z- Sync jest kompatybilny z każdą płytą główną. Wentylatory Zalman SF120A3 trafią do sprzedaży w ciągu najbliższych tygodni. Dostępne będą w zestawach (po trzy sztuki) z kontrolerem Z-Sync w cenie ok. 230 zł.Dane techniczne:

Wentylator:

model: SF120A3
wymiary: 120 x 120 x 26 mm
waga: 100 g
łożyskowanie: hydrodynamiczne (FDB)
prędkość obrotowa: 800 - 1500 obr./min. (+/-10%)
przepływ powietrza: do 91,7 m 3 /h
poziom hałasu: maks. 28 dB (+/-10%)
żywotność: do 100000 godzin
złącza: 4-pinowe (PWM), 3-pinowe ARGB

Moduł Z-Sync:

wymiary: 79 x 79 x 12 mm
waga: 48 g
napięcie zasilania: 5 V
liczba obsługiwanych kanałów RGB: 8
interfejs: USB (przejściówka ze złącza mini-USB na USB 2.0 na płycie głównej w zestawie)

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie