Kafito Polski

Automotive Centrum

Wpis należy do
użytkownika:
Automotive Kontakt
avatar
przejmij wpis »
Do naszych klientów podchodzimy naprawdę indywidualnie. Współpraca z wieloma podmiotami finansowymi daje nam możliwość kształtowania oferty według oczekiwań naszych klientów – zarówno pod kątem wkładu własnego, wykupu, okresu trwania leasingu, jak i indywidualnych zapisów w umowach. Oprócz działalności, które mają wypracowaną pozycję na rynku i nie mają problemu z otrzymaniem leasingu, do współpracy zapraszamy również nowe firmy. Nie boimy się młodych działalności, niskich dochodów ani tzw. „trudnych tematów”. Automotive Centrum to nie jednorazowa transakcja, tylko długofalowa współpraca wszędzie tam, gdzie mowa o finansowaniu samochodów. Zostaw do siebie kontakt i przekonaj się sam.
WWW: http://automotivecentrum.pl

Adres:

Automotive Centrum
ul. Mickiewicza 9, 05-200 Wołomin

Opis firmy

Do naszych klientów podchodzimy naprawdę indywidualnie. Współpraca z wieloma podmiotami finansowymi daje nam możliwość kształtowania oferty według oczekiwań naszych klientów – zarówno pod kątem wkładu własnego, wykupu, okresu trwania leasingu, jak i indywidualnych zapisów w umowach. Oprócz działalności, które mają wypracowaną pozycję na rynku i nie mają problemu z otrzymaniem leasingu, do współpracy zapraszamy również nowe firmy. Nie boimy się młodych działalności, niskich dochodów ani tzw. „trudnych tematów”.

Automotive Centrum to nie jednorazowa transakcja, tylko długofalowa współpraca wszędzie tam, gdzie mowa o finansowaniu samochodów. Zostaw do siebie kontakt i przekonaj się sam.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie