Kafito Polski

Niepubliczne Tatrzańskie Przedszkole NIEDŹWIADEK

Wpis należy do
użytkownika:
tatrzanskieprzedszkole
avatar
przejmij wpis »
Powierzchnia ponad 300m2 wyłącznie na użytek przedszkolaków, a w tym 2 sale przedszkolne. W każdej z nich jest prywatna łazienka z małymi toaletami, niskimi umywalkami oraz prysznicem. Sale wyposażone zostały w meble oraz dodatki w delikatnych, pastelowych, naturalnych kolorach, co zapobiega nadmiernemu przebodźcowaniu dziecięcych zmysłów. Zabawki, gry oraz książki są tak dobrane, aby wspierać rozwój i zapewnić rozrywkę dzieciom na odpowiednim poziomie wiekowym. Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku od 3 do 6 lat (w przypadku dostępności miejsc w odpowiedniej wiekowo grupie dyrektor może wyrazić zgodę na przyjęcie dziecka od 2,5 roku życia)
WWW: http://tatrzanskieprzedszkole.pl/

Adres:

Niepubliczne Tatrzańskie Przedszkole NIEDŹWIADEK

Opis firmy

Powierzchnia ponad 300m2 wyłącznie na użytek przedszkolaków, a w tym 2 sale przedszkolne. W każdej z nich jest prywatna łazienka z małymi toaletami, niskimi umywalkami oraz prysznicem.

Sale wyposażone zostały w meble oraz dodatki w delikatnych, pastelowych, naturalnych kolorach, co zapobiega nadmiernemu przebodźcowaniu dziecięcych zmysłów. Zabawki, gry oraz książki są tak dobrane, aby wspierać rozwój i zapewnić rozrywkę dzieciom na odpowiednim poziomie wiekowym.


Indywidualne podejście do dzieci w kameralnych grupach
Terenowe wycieczki edukacyjne, oraz wyjścia do ciekawych miejsc
Przytulne, nowoczesne środowisko nauczania dla Twojego dziecka
Sale lekcyjne wyposażone w nowoczesne atestowane meble i zabawki
Ogrodzony plac zabaw wyposażony w nowe, atestowane urządzenia

Więcej na https://tatrzanskieprzedszkole.pl/

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie