Kafito Polski

Angielski tłumacz

Wpis należy do
użytkownika:
MrUkAs
avatar
przejmij wpis »
Profesjonalne tłumaczenia na angielski i polski. Oferujemy tłumaczenia zwykłe, tłumaczenia specjalistyczne z angielskiego na polski i tłumaczenia z polskiego na angielski. Angielski tłumacz gwarantuje tanie, profesjonalne i szybkie wykonanie tłumaczenia.
WWW: http://angielski-tlumacz.eu

Opis firmy

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą partnerów. Zarówno tłumaczy, filologów, jak i biegle znających język obcy specjalistów w konkretnych dziedzinach.

Dzięki temu, że nasz zespół składa się nie tylko z tłumaczy języka angielskiego, ale także z absolwentów uczelni wyższych, zajmujących się wąskimi specjalizacjami (m.in. Marketing, dietetyka, historia, prawo, inżynieria, medycyna, finanse, etc.), owocem naszej pracy jest doskonała jakość tłumaczeń.

Profesjonalnymi tłumaczeniami pisemnymi zajmujemy się już kilka lat. Wiedza teoretyczna zdobyta na studiach oraz doświadczenie, które dzięki naszym klientom nieustannie zdobywamy, teraz procentuje i pozwala nam sprostać każdemu wyzwaniu. Jesteśmy w stanie profesjonalnie przetłumaczyć nawet najbardziej specjalistyczne teksty, jakie zlecają nam nasi klienci. Pozostajemy w stałym kontakcie ze zleceniodawcami, co w razie niejasności pozwala nam na bieżąco konsultować szczegóły tłumaczenia.

Indywidualne podejście do każdego klienta, dobra organizacja pracy, oraz wspomaganie procesu tłumaczenia rozmaitymi programami komputerowymi znacznie podnoszą jakość oferowanych Państwu tłumaczeń.

W naszym zespole znajdują się specjaliści z różnych dziedzin. Oprócz tłumaczy języka angielskiego, współpracują z nami m.in. dietetycy oraz specjaliści zajmujący się doradztwem żywieniowym i naukami medycznymi, dlatego też mamy przyjemność zaoferować państwu min. układanie diet, jadłospisów, indywidualnie dla każdego klienta. Proponujemy co zmienić w jadłospisie, aby zdrowo się odżywiać. Układamy diety odchudzające, diety dla cierpiących na choroby przewodu pokarmowego, układu krążenia, również w złożonych przypadkach chorób metabolicznych. Pozostajemy w ciągłym kontakcie z klientem, oferując stałe porady. Wysyłamy kwestionariusz z pytaniami dotyczącymi żywienia a następnie odsyłamy gotową dietę i opis jej zasad. Głównym celem naszej pracy jest zadowolenie wszystkich naszych klientów.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie