Kafito Polski

Galeria zdjęć - autofirmowe.pl

Wpis należy do
użytkownika:
pey
pey
przejmij wpis »
Galeria zdjęć wydarzeń. galeria zdjęć samochodów. Amsterdam RAI 2007 · AUTOTEC 2008 Brno ... Pijani kierowcy nie stracą samochodów.
WWW: http://autofirmowe.pl/galeria_zdjec

Opis firmy

Wydawnictwo IPM Sp. z o.o. zadebiutowało w 2001 roku branżowym magazynem Flota i systematycznie umacnia swą pozycję wśród wydawców prasy B2B. W portfolio wydawnictwa znajduje się obecnie sześć magazynów: Flota, Auto Firmowe, Flotila (czeska edycja Floty), Samochody Użytkowe, AutoVIP i Outsourcing Magazine oraz cztery serwisy internetowe: www.flota.com.pl, www.autofirmowe.pl , www.o-m.pl, www.fleetsafety.pl.

IPM buduje swoją pozycję w oparciu o precyzyjną bazę danych, a co za tym idzie – w pełni kontrolowaną przez wydawnictwo, docelową dystrybucję, wysoki poziom merytoryczny magazynów, gwarantowany przez profesjonalnych dziennikarzy i współpracujących ekspertów, własne badania prowadzone przez powołany do tego celu Instytut Analiz Rynku Flotowego FlotaMONITOR oraz niekonwencjonalne formy promocji obejmujące eventy, konferencje, szkolenia i plebiscyty organizowane przez należący do spółki IPM Fleet Management Institute Central-Eastern Europe.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie