Kafito Polski

AVAL Sp. z o.o.

Wpis należy do
użytkownika:
aval
avatar
przejmij wpis »
Hurt, detal, instalacje: anteny RTV, TV-SAT, anteny zbiorowe (AZART-AIZ), TV kablowa (CATV), telefony, sieci komputerowe (LAN), domofony, alarmy, TV dozorowa (CCTV), kontrola dostępu, zamki, kłódki.
WWW: http://www.aval.com.pl

Adres:

AVAL Sp. z o.o.
ul. Kozłowa 4, 15-868 Białystok

Opis firmy

Działalność gospodarczą Spółka AVAL rozpoczęła na początku 1993 roku. W naszej Spółce zatrudnienie znaleźli doświadczeni pracownicy, którzy od wielu lat instalowali anteny i domofony.

Anteny radiowe i telewizyjne, sprzęt do odbioru telewizji satelitarnej (TV-SAT), anteny zbiorowe (AIZ) i urządzenia telewizji kablowej (TVK) stały się wkrótce podstawą działalności naszej firmy. Nieco później rozszerzyliśmy działalność o osprzęt telekomunikacyjny, w tym m.in złącza, gniazdka, skrzynki rozdzielcze, kable i przewody. Następnie wprowadziliśmy do sprzedaży sprzęt sieci komputerowych (LAN), w tym m.in. karty komputerowe, huby, switche, szafy i akcesoria oraz kable i przewody. Dodatkowo oferujemy podstawowy osprzęt elektroinstalacyjny oraz baterie i akumulatorki. To jest zasadniczy obszar działalności Salonu Anten i Telefonów.

W międzyczasie zaczęliśmy sprzedawać systemy technicznej ochrony mienia. Systemy alarmowe (SSWIN) i telewizja użytkowa (CCTV) są do dzisiaj podstawą działalności Salonu Zabepieczeń. Oczywiście domofony są nadal istotnym zakresem naszej działalności, chociaż coraz częściej sprzedajemy już domofony cyfrowe i wideodomofony. Naturalną kontynuacją domofonów są coraz popularniejsze systemy kontroli dostępu (SKD, ACC). Obok rygli elektromagnetycznych niezbędnych w systemach domofonowych i systemach kontroli dostępu pojawiły się w sprzedaży zamki drzwiowe i okucia (klamki, gałki). Nieco później rozszerzyliśmy naszą ofertę o kasetki metalowe. Coraz większe znaczenie w sprzedaży zajmują akumulatory bezobsługowe.

Jesteśmy autoryzowanymi, bądź wyłącznymi przedstawicielami największych producentów. Dla naszych stałych Klientów cyklicznie organizujemy seminaria i szkolenia. Przeprowadzamy od kilku do kilkunastu takich spotkań rocznie, na które przyjeżdżają przedstawiciele największych firm i wykładowcy wyższych uczelni.

Dysponujemy fachową i doświadczoną kadrą. Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz dokumenty kwalifikacyjne upoważniające do legalnej realizacji i obsługi systemów technicznej ochrony mienia.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie