Kafito Polski

Aura-Art Kołobrzeg, dekoracje ślubne, sal weselnych i kościołów

Wpis należy do
użytkownika:
aura-art
avatar
przejmij wpis »
Aura-Art Profesjonalne Studio Dekoracji. Wykonujemy aranżacje na śluby i wesela oraz inne uroczystości takie jak: pokazy handlowe i targi, sylwester, walentynki, święta miast, koncerty, konferencje, wernisaże, gale, imprezy integracyjne i wiele innych...
WWW: http://www.aura-art.pl

Opis firmy


Aura-Art Studio Dekoracji na każdą okazje.
Specjalizujemy się w profesjonalnej aranżacji i oprawie wszelkiego typu imprez i uroczystości. Efektowne i oryginalne dekoracje weselne, sal weselnych i kościołów to specjalność naszej firmy.
Dekoracje wykonujemy zarówno z materiałów tkaninowych jak i balonów - zawsze najwyższej jakości. Całość oczywiście dopełnia szeroki wachlarz artykułów dekoracyjnych i innych detali, które posiadamy również w sprzedaży do własnoręcznej dekoracji - ponad 4000 produktów w ciągle powiększającej się ofercie. Nasze usługi dostosowujemy do indywidualnych wymagań poszczególnego klienta. Dokładamy wszelkich starań aby każdy projekt był jedyny w swoim rodzaju.
W naszej ofercie znajdą Państwo: dekoracje weselne, ślubne sal weselnych i kościołów, aranżacje sal na studniówki, walentynki, imprezy firmowe, jubileusze, święta miast, koncerty, gale, wernisaże. Prowadzimy również kwiaciarnie "Miłosną" w Kołobrzegu, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu ciekawą ofertę kwiatów ciętych, sztucznych, wiązanki, wieńce, bukiety ślubne, kosze kwiatowe oraz pocztę kwiatów.
Aura-Art - tworzymy niepowtarzalna Aurę!

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie