Kafito Polski

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Wpis należy do
użytkownika:
nowoczesnastrona.pl
avatar
przejmij wpis »
NS to wypożyczalnia samochodów dostawczych, osobowych oraz wynajem busów. Nasza flota jest bardzo bogata, posiadamy samochody prawie wszystkich marek od tych tańszych bardziej ekonomicznych aut aż do luksusowych wozów które również doskonale nadają się na różnego typu okazje okolicznościowe
WWW: http://www.wypozyczalnia-samochodow-warszawa.eu/

Adres:

Wypożyczalnia samochodów NS
Przedmieście Czudeckie 268, 38-120 Czudec
tel.: 509 955 799

Opis firmy

NS to wypożyczalnia samochodów dostawczych, osobowych oraz wynajem busów. Nasza flota jest bardzo bogata, posiadamy samochody prawie wszystkich marek od tych tańszych bardziej ekonomicznych aut aż do luksusowych wozów które również doskonale nadają się na różnego typu okazje okolicznościowe jak np. ślub czy inne.

NS to również duże lata doświadczeń, podczas których zdobyliśmy wiedze o klientach, wiemy czego potrzebują, jakie dodatkowe wyposażenie jest im często potrzebne oraz najważniejsze potrafimy dopasować się z ceną by sprawić, że nasz klient będzie zadowolony.
Promocje to również jedna z naszych cech, nie boimy się ich wprowadzać do naszej oferty. Ci co korzystają już z naszych usług wiedzą, że będąc stałymi klientami mają zagwarantowany rabat cenowy. Jest to tzw. Promocja dla stałych klientów i ona obowiązuje w naszej firmie zawsze.
Często również posiadamy promocyjne ceny na określony model samochodu, i nie kończenie jest to starszy model, może być to również wóz z luksusowej bazy aut.

Szczegóły o promocjach możesz śledzić na naszej stronie internetowej wypozyczalnia-samochodow-warszawa.eu.
Strona ta jest naszą wizytówką, zainwestowaliśmy w jej pozycjonowanie, przez co można nas znaleźć w google.pl na sporą ilość fraz branżowych, np. Wypożyczalnia samochodów dostawczych, Wypożyczalnia aut dostawczych czy Wynajem samochodów dostawczych.
Fraz tych jest oczywiście o wiele więcej.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie