Kafito Polski

DOMENA Spółdzielnia

Wpis należy do
użytkownika:
domena.bb
avatar
przejmij wpis »
Spółdzielnia DOMENA w Bielsku-Białej to całodobowa ochrona w zakresie monitoringu, sygnalizacji włamaniowo-napadowej, zabezpieczenia technicznego mienia, ochrony fizycznej, konwoju i inkasa oraz ochrony ppoż. Ponadto prowadzimy usługi czystościowo-porządkowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
WWW: http://www.domena.com.pl

Opis firmy

Spółdzielnia DOMENA została założona 17 listopada 1963 roku. Przez długie lata działalności zapisała się w historii Podbeskidzia jako solidny i zaufany partner. W głównej mierze za sprawą oferowanych usług w zakresie ochrony osób i mienia. Należą do nich przede wszystkim system sygnalizacji włamania, napadu i pożaru, monitoring wizyjny i przeciwpożarowy, ochrona fizyczna, konwój i inkaso przesyłek pieniężnych i materialnych oraz ochrona imprez masowych. Dzięki zastosowaniu elektronicznego nadzoru sygnałów w Centrum Dowodzenia DOMENA monitorujemy obiekty zapewniając im całodobową pomoc współpracując ze służbami porządkowymi, jak policja, straż pożarna i miejska.
Spółdzielnia DOMENA to także usługi czystościowo-porządkowe realizowane na rzecz firm, instytucji i klientów indywidualnych. Podejmujemy się działań związanych ze sprzątaniem biur i lokali, hal fabrycznych, pojazdów komunikacji miejskiej, myciem okien i pracami na wysokościach. Zajmujemy się utrzymywaniem terenów zielonych a zimą odśnieżaniem parkingów i placów. Używamy odpowiednich specjalistycznych narzędzi pracy i dostosowanych do charakteru pracy atestowanych środków czystości.
Wdrożony od wielu lat System Zintegrowanego Zarządzania ISO oraz liczne certyfikaty norm jakościowych, ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy są dowodem dbałości o teraźniejszość i przyszłość firmy oraz wysoki standard świadczonych usług.
Potwierdzeniem naszych starań są przyznawane wyróżnienia m.in. „Gazele Biznesu”, „Solidna Firma”, „Laur Umiejętności i Kompetencji”, „Lider Innowacji”, „Inwestor w Kapitał Ludzki”, „Lodołamacze”, czy „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Jesteśmy wielokrotnym laureatem większości tytułów, które w swej treści pokazują nasze osiągnięcia na wolnym rynku i wśród liczącej się konkurencji.
Silne zaangażowanie w powyższe obowiązki stanowi dla nas priorytet w trosce o spełnienie oczekiwań klienta i pełne zadowolenie ze wzajemnej współpracy.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie