Kafito Polski

Tartak Ostrowiec

Wpis należy do
użytkownika:
nowoczesnastrona.pl
avatar
przejmij wpis »
Przedsiębiorstwo Wald-B Powstało w 1992 roku, zajmuje się obróbką i sprzedażą drewna. Tartak Radom Wald-B to firma o elastycznym, indywidualnym i profesjonalnym podejściu do każdego Klienta
WWW: http://www.tartakwald-b.pl/

Adres:

Wald-b
Wymysłów ul.Słoneczna 76 , 27-415 Kunów
tel.: 601 969 378

Opis firmy

Przedsiębiorstwo Wald-B Powstało w 1992 roku, zajmuje się obróbką i sprzedażą drewna. Tartak Radom Wald-B to firma o elastycznym, indywidualnym i profesjonalnym podejściu do każdego Klienta co przekłada się na realizację bardzo złożonych i najbardziej wymyślnych zamówień. Tartak gwarantuje bardzo dobrą jakość drewna budowlanego, które wydobywane jest z lasów świętokrzyskich. Surowiec ten jest doskonałym materiałem konstrukcyjnym dzięki swojej trwałości i długowieczności.
Ówcześni konstruktorzy wykorzystują nasze drewno na bardzo różne projekty – najbardziej popularnym jest oczywiście wykończenia wnętrz. Wald-B służy pomocą w doborze odpowiedniego surowca na konkretne rozwiązania. Dzięki fachowej obsłudze, dobrej jakości drewna, terminowości realizacji dostaw i szybkiemu mechanicznemu załadunkowi zaufało nam wielu klientów.

Oferta Firmy:
materiały podłogowe
więźby dachowe
tarcica iglasta i liściasta
kantówki
fryzy liściaste i iglaste
drewno opałowe i trociny

Zapraszamy do kontaktu z Firmą.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie