|
Wpis należy do
przejmij wpis »
użytkownika: gregry |
Hipercholesterolemia to zaburzenie metabolizmu, polegające na utrzymywaniu się zbyt wysokiego poziomu cholesterolu we krwi. Warto ją leczyć, ponieważ zwiększa ryzyko zawałów i udarów.
WWW:
http://www.twojcholesterol.pl
Kategorie powiązane z wpisem |
| Tanie przeprowadzki Kraków - ABC Transport |
|
| Reklama w google ads Łódź |
|
| Żylaki kończyn dolnych - NZOZ Certus |
|