Kafito Polski

Sklep Zabawkowy Zabawlandia

Wpis należy do
użytkownika:
evei1
avatar
przejmij wpis »
Zabawlandia to nowy sklep internetowy oferujący artykuły dla najważniejszych ludzi na świecie – Naszych Dzieci Zabawlandia powstała po to aby wywołać uśmiech na twarzach dzieci a rodzicom zapewnić spokojne i pewne zakupy w zaciszu własnego domu; bez nerwów, stresu i marnowania czasu w kolejkach.
WWW: http://www.zabawlandia.com

Adres:

Zabawlandia Iwona Wolny
ul. Ks. J. Nygi 1b/21, 41-400 Mysłowice
tel.: 696 452 973

Opis firmy

Zabawlandia to nowy sklep internetowy oferujący artykuły dla najważniejszych ludzi na świecie – Naszych Dzieci

Zabawlandia powstała po to aby wywołać uśmiech na twarzach dzieci a rodzicom zapewnić spokojne i pewne zakupy w zaciszu własnego domu; bez nerwów, stresu i marnowania czasu w kolejkach.

Oferujemy markowe zabawki, których najwyższa jakość zapewni dzieciom długą i bezpieczną zabawę. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają odpowiednie certyfikaty. Dzięki temu macie pewność że do ich wykonania nie użyto rakotwórczych ftalanów oraz nie wydzielają one chromu lub ołowiu, które są bardzo szkodliwe dla zdrowia.

Systematycznie rozszerzamy asortyment abyście mogli znaleźć w naszym sklepie wszystko to, o czym marzą Wasze Dzieci. Zapewniamy atrakcyjne ceny oferowanych produktów oraz w 100% bezpieczne transakcje. Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług, rzetelność oraz uczciwość. Dołożymy wszelkich starań aby każdy korzystający z naszych usług był w pełni zadowolony.

Na wszystkie artykuły wydajemy dowód zakupu. Produkty objęte są 24 miesięczną gwarancją.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie