Kafito Polski

Koparka Wrocław

Wpis należy do
użytkownika:
nowoczesnastrona.pl
avatar
przejmij wpis »
Firma Budowlana PAKOP specjalizuje się w usługach sprzętem Ciężkim. Firma powstała w 1997 roku. Od tego czasu Pakop zdołał wyposażyć się w wydajny, wysokiej jakości oraz zawsze dyspozycyjny sprzęt.
WWW: http://www.pakop.pl/

Adres:

Pakop

Opis firmy


Firma Budowlana PAKOP specjalizuje się w usługach sprzętem Ciężkim. Firma powstała w 1997 roku. Od tego czasu Pakop zdołał wyposażyć się w wydajny, wysokiej jakości oraz zawsze dyspozycyjny sprzęt. Szczególnie polecamy na skorzystanie z takich maszyn jak koparko- ładowarki, minikoparka i ładowarki czołowe. Prowadzimy również Wynajem koparek Wrocław, a pożyczonym sprzętem można wykonać takie prace jak różnego rodzaju wykopy Wrocław. Oczywiście wszystkie prace możemy wykonać sami, wedle życzeń klienta.
Do czego może się przydać nasz sprzęt: kucie betonów i asfaltów, rozładunek i załadunek materiałów na paletach, załadunek materiałów sypkich, wykopy pod instalacje kanalizacyjne, wodociągowe, gazowe i elektryczne, wykopy pod fundamenty, korytowanie, niwelacje terenu, przygotowanie placów budowy, prace brukarskie, rozbiórki itp.
Zapraszamy na naszą strone pakop.pl gdzie znajdziesz galerie z naszymi realizacjami czy szczegółową naszą ofertę. Stronę możesz odnaleźć w googlach pod takimi frazami jak: koparka Wrocław, wynajem koparek Wrocław czy wykopy Wrocław.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie