Kafito Polski

Sklep rowerowy Olsh - rowery Warszawa

Wpis należy do
użytkownika:
seooslh
avatar
przejmij wpis »
OLSH to producent szosowych i górskich rowerów na zamówienie pod indywidualne wymagania. Sprzedajemy rowery innych firm: Kros, Romet i inne. Sklep i serwis stacjonarny znajduje się w Warszawie obok Wola Park. W naszej ofercie znajdują się rowery męskie, damskie, juniorskie, dziecięce.
WWW: http://www.olsh.pl

Adres:

OLSH MArcin Olszewski
ul. Krępowieckiego 10 lok.U2 (przy ul. Górczewskiej, vis a vis Wola Park), 01-456 Warszawa
tel.: 22 837 22 22

Opis firmy

OLSH to producent szosowych i górskich rowerów na zamówienie pod indywidualne wymagania. Sprzedajemy rowery innych firm: Kros, Romet i inne. Sklep i serwis stacjonarny znajduje się w Warszawie obok Wola Park. W naszej ofercie znajdują się rowery męskie, damskie, juniorskie, dziecięce. Sklep internetowy OLSH.pl oferuje Państwu kompletne rowery - damki, szosowe, mtb, trekingowe, miejskie, turystyczne, do jazdy ektremalnej extreme, krosowe.

Nasza firma wspomaga drużynę kolarską "olsh team", które uczestniczy w wyścigach kolarskich w całej Polsce. Drużyna używa sprzętu firmy Olsh i dostarczanych przez nas produktów. W naszym sklepie internetowych możecie Państwo zamówić sprzęt do wypraw amatorskich, wypoczynkowych, turystycznych, kolarskich oraz bmx i jazdy ektremalnej. Sprzedajemy komponenty karbonowe, carbonowe, aluminiowe. Nasze rowery są najlżejsze i najtańsze w swojej klasie. Rowery Olsh są eleganckie.
Zadzwoń do nas, pomagamy w dobraniu najlepszych produktów dla Ciebie i Twojej rodziny uwzględniając budżet na ten cel.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie