Kafito Polski

REM Nieruchomości Tychy -mieszkania,domy,działki , sprzedaż-kupno

Wpis należy do
użytkownika:
rem
avatar
przejmij wpis »
Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami . Kupno - Sprzedaż ; mieszkań,domów,działek budowlanych . Tanie kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości .
WWW: http://www.rem.nieruchomosci.pl

Opis firmy

Działamy na rynku nieruchomości od 2001 roku posiadamy duża wiedze i doświadczenie, jesteśmy licencjonowanym biurem - jedna z pierwszych otrzymanych licencji w Tychach - Licencja zawodowa nr 1413. Posiadamy polisę ubezpieczeniowa od odpowiedzialności cywilnej. Obszar naszego dzialania obejmuje miasto Tychy oraz jego okolice. Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami w zakresie :

* kupna i sprzedaży
o mieszkań
o domów
o działek budowlanych
* najmu i wynajmu
o mieszkań
o domów
o lokali użytkowych

Wspolpracujemy z pośrednikami z terenu całego kraju za pośrednictwem systemu MLS POLSKA. Dla klientów dokonujacych transakcji za naszym pośrednictwem oferujemy pelny zakres usług w następujscym zakresie; poszukiwanie klienta, reklama nieruchomości, sprawdzenie i kompletowanie dokumentow, porada prawna, zawarcie umowy przedwstępnej, zalatwienie i uruchomienie kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości, przeniesienie wlasności, przekazanie nieruchomosci, wszelkie formalności w administracji i społdzielni, energetyce i gazowni, rozliczanie finansowe miedzy stronami, zawarcie umowy najmu, przekazanie lokalu. U nas znajdziesz ofertę 10 banków w jednym miejscu. Od klientów dokonujacych transakcji za naszym pośrednictwem nie pobieramy prowizji za zalatwienie kredytu.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie