Pożyczki online – 3 rozwiązania, które pozwolą zwiększyć budżet domowy


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Pożyczki online – 3 rozwiązania, które pozwolą zwiększyć budżet domowy
2020-06-21
Kiedy zachodzi potrzeba zdobycia dodatkowej gotówki, z reguły pierwszą instytucją, która przychodzi na myśl jest bank. Wiele osób odstrasza jednak konieczność wypełniania mnóstwa formularzy, udzielania odpowiedzi na naruszające prywatność pytania czy długi czas rozpatrywania wniosku.

Rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty renomowanych pożyczkodawców i wzięcie pożyczki online. Dzięki temu wniosek rozpatrywany jest szybko i bez zbędnych formalności, a pieniądze trafiają na konto błyskawicznie. Jak starać się o taką pożyczkę? 

  1. Pożyczka pozabankowa

  2. Pożyczki na dowód

  3. Na co zwracać uwagę?Pożyczka pozabankowa

Pożyczka pozabankowa to rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej gospodarstw domowych. Dzięki wykorzystaniu szybkości Internetu cały proces przebiega błyskawicznie, a kwota, o jaką wnioskujemy może trafić na konto (po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku) nawet po kilkudziesięciu minutach. Zlikwidowanie formalności do niezbędnego minimum (w wielu przypadkach wystarczy kilka minut na wypełnienie formularza) to klucz do sukcesu. Równie szybka jest weryfikacja klienta – wystarczy, by dokonał on przelewu ze swojego kota bankowego na symboliczna kwotę (1 grosz lub 1 złoty), by pożyczkodawca miał pewność iż wniosek złożyła właściwa osoba. Po ustaleniu kwoty oraz terminu spłaty wystarczy oczekiwać na weryfikację wniosku i po pozytywnym rozpatrzeniu – jeszcze tego samego dnia można cieszyć się zastrzykiem gotówki. Nic dziwnego, że pożyczki przez internet cieszą się tak dużą popularnością.Pożyczki na dowód

A co w przypadku, gdy nie mamy dostępu do sieci lub nie chcemy korzystać z tej metody? Rozwiązaniem są pożyczki na dowód. Umowę zawieramy wówczas w placówce stacjonarnej pożyczkodawcy. Podobnie jak w poprzednim przypadku, można bez problemu liczyć na zminimalizowanie formalności i bardzo szybkie rozpatrzenie wniosku. Jeśli posiadamy dostęp do Internetu, ale nie mamy założonego konta bankowego z dostępem online, również możemy wykorzystać dowód. Wówczas wniosek złożymy przez Internet, ale pieniądze dostarczy kurier, który potwierdzi nasza tożsamość poprzez weryfikację przy pomocy dowodu osobistego.Na co zwracać uwagę?

Jeśli interesuje nas szybka pożyczka online musimy upewnić się, iż firma oferująca usługi pozabankowe jest wiarygodna. Jedną z najlepszych metod jest oczywiście zapoznanie się z opiniami klientów. Po wejściu na stronę pożyczkodawcy powinniśmy bez problemu znaleźć adres firmy i metody kontaktu z nią. Jest to niezbędne, gdyż czasami zachodzi potrzeba negocjacji lub po prostu wyjaśnienia drobnych problemów. Równie ważna jest tabela opłat, dzięki której jesteśmy w stanie oszacować koszt pożyczki oraz wysokość miesięcznej raty. Warto również upewnić się, czy regulamin jest przejrzysty i nie zawiera klauzul niedozwolonych. Dzięki temu bez problemu będzie można cieszyć się pożyczoną kwotą i regularnie spłacać pożyczkę. 

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl