Kafito Polski

Składnica maszyn i części do maszyn rolniczych.

Wpis należy do
użytkownika:
itgig
avatar
przejmij wpis »
Firma nasza działa w branży technicznego wyposażenia rolnictwa od 1992 roku. Naszym zadaniem jest dystrybucja maszyn rolniczych oraz części zamiennych. Naszą misją jest zapewnienie klientom odpowiednich narzędzi do prowadzenia gospodarstwa rolnego.
WWW: http://www.skladczesci.com.pl

Adres:

P.P.H.U. "Hemar"

Opis firmy

Nasza firma istnieje od 1992 roku. Mamy ogromne doswiadczenie w sprzedaży maszyn rolniczych i części do nich. Części znajdujące się w naszym asortymencie to wysoka jakość i przystępna cena.

Sprzedaż maszyn rolniczych.

Zajmujemy się sprzedażą maszyn na zamówienie. Najczęściej są to maszyny Polskich producentów.

Części do maszyn rolniczych.

W asortymencie posiadamy szeroką gamę części do maszyn rolniczych: ciagników rolniczych, maszyn do siewu, nazwożenia, ochrony roślin, zbioru i wiele innych.

Narzędzia warsztatowe i wiele więcej.

W ofercie posiadamy narzędzia warsztatowe a także akcesoria do hydrauliki wodnej, elektrykę, farby, oleje i wiele innych.
Części zamienne zaprezentowane w naszej sprzedaży to asortyment pasujący do najczęściej spotykanych maszyn w Polsce.
Firma nasza działa w branży technicznego wyposażenia rolnictwa od 1992 roku. Naszym zadaniem jest dystrybucja maszyn rolniczych oraz części zamiennych. Naszą misją jest zapewnienie klientom odpowiednich narzędzi do prowadzenia gospodarstwa rolnego. Natomiast nasz cel to pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie