Kafito Polski

Zakład Usług Wielobranżowych Remark M. Kołodziejczyk

Wpis należy do
użytkownika:
sylwu
sylwu
przejmij wpis »
Zakład Usług Wielobranżowych Remark ma bardzo bogatą i wszechstronną ofertę. Specjalizujemy się w świadczeniu usług remontowych, konserwacyjnych, gastronomicznych.
WWW: http://www.remark.pl/

Adres:

Zakład Usług Wielobranżowych Remark M. Kołodziejczyk

Opis firmy

Proponujemy kompleksową ofertę realizacji różnych zadań w zakresie renowacji powierzchni kamiennych. Zapewniamy najlepszej jakości wykonanie pełnej renowacji budynków i zabytków, a także zabiegów renowacji powierzchniowej i przywracania połysku obiektów wykonanych z granitu, marmuru, piaskowca i konglomeratu. Dodatkowo mamy w swojej ofercie prace remontowe, układanie nawierzchni oraz prace wykończeniowe wewnętrzne i zewnętrzne. Oferujemy m.in. kładzenie tynków, glazury, terakoty, paneli, montaże okien i drzwi, instalacje centralnego ogrzewania i kominowego oraz wiele innych prac.

Oferujemy również impregnację kostki brukowej i wykładzin elewacyjnych środkami chemicznymi. W celu uniknięcia szkodliwego oddziaływania warunków środowiskowych stosujemy preparaty zabezpieczające przed erozją oraz działaniem promieni UV, przedłużając żywotność oraz utrzymując estetykę materiału. W trosce o Państwa bezpieczeństwo oferujemy montaż systemów przeciwpoślizgowych na chodniki, posadzki, schody i inne ciągi piesze. Bezpieczne ciągi piesze zapewniają bezpieczeństwo dla pracowników oraz klientów obsługiwanych w siedzibie Waszej firmy, co pozwoli uniknąć nieszczęśliwych wypadków i ich następstw.

Wprowadzamy na polski rynek innowacyjne usługi. Pragniemy Państwu zaoferować unikatową technologię usuwania graffiti z powierzchni gładkich i porowatych oraz system zabezpieczania przed graffiti wszelkich powierzchni. System AGS jest technologią, która usuwa warstwy zabrudzenia bez naruszania podłoża, przywracając pierwotny stan czyszczonej powierzchni. Oferujemy również montaż znanych i uznanych na całym świecie systemów przeciwko wszelkim gatunkom ptactwa marek ECOPIC i DEPIGEONAL. Chcielibyśmy zainteresować Państwo także unikatową i bardzo skuteczną technologią pozwalającą na usuwanie wszelkich przykrych zapachów, m.in. zapachy po pożarze, kanalizacyjne, rozkładające się nieczystości organiczne (mleko, wymiociny, odchody, mocz, krew, itp.), po dymie papierosowym, gastronomiczne, wszystkie inne uciążliwe.

Zakres naszych prac obejmuje szeroki wachlarz usług, składających się na kompleksowy serwis nieruchomości , którymi się opiekujemy łącznie z zarządzaniem i administrowaniem przez licencjonowanego zarządcę, który posiada certyfikat jakości ISO 9001/2000. W ramach tychże działań oferujemy Państwu kompleksowe usługi porządkowe. Oferujmy m.in. obsługę pomieszczeń biurowych i innych pomieszczeń użytkowych poprzez stałą konserwacje. W ofercie długoterminowej zajmujemy się utrzymywaniem stałego porządku budynków, wykonując prace zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem.

Poszerzając naszą ofertę stworzyliśmy dział gastronomii, który to jest w stanie stworzyć najbardziej wymyślne potrawy, które zadowolą najwybredniejsze podniebienie. Dostarczamy posiłki na telefon, jak również obsługujemy garden party, komunie i chrzciny, bankiety, wesela, konferencje i szkolenia. Wszystkie nasze potrawy są przygotowywane według najnowszych mód światowej gastronomii.

Elastyczność w realizacji powierzonych nam zleceń i stosowanie najnowszych technologii zapewniają, iż wykonane przez nas usługi maksymalnie zaspokoją potrzeby naszych klientów.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie