Kafito Polski

Meble biurowe i sklepowe

Wpis należy do
użytkownika:
ABM11
avatar
przejmij wpis »
Wyposażenie sklepu i biura dostępne w firmie ABM SA. Gwarantujemy zarówno meble sklepowe i akcesoria nieodzowne do właściwego funkcjonowania każdego sklepu czy biura. W produkowaniu mebli sklepowych i biurowych doskonalimy się od roku 1991. Współpracujemy z detalistami, a także z sieciami handlowymi. Wysokie standardy oferowanych usług i własna flota transportowa umożliwiają jednoczesny montaż wyposażenia w różnych miejscach i czasie. Salony sprzedaży – Kraków, Katowice, Lublin, Przemyśl, Rzeszów i Tarnów. Sklep internetowy – sprzedaż i dostawa na terenie całej Polski.
WWW: http://www.abm.com.pl/

Adres:

ABM Wyposażenie sklepów i biur
Dobry Początek 6, 30-798 Kraków
tel.: +48 12 296 47 00

Opis firmy

Mimo że w Polsce działa już powyżej 100 tysięcy sklepów spożywczych to otwarcie następnej placówki handlowej cały czas się opłaca. Z pewnością duże znaczenie ma jednak lokalizacja takiego sklepu. Należałoby zainwestować w nieduży sklep przy ulicy o znacznym natężeniu ruchu. Wg rezultatów ostatnich badań Polacy zwykle co drugi dzień pozostawiają w takich sklepach około stu złotych
<a href="http://www.abm.com.pl/">Regały metalowe</a> to artykuł, które zaspokoi oczekiwania właściciela supermarketu, cukierni, zieleniaka, składu budowlanego czy niedużego ze zróżnicowanym asortymentem. Regały te jako główny towar w ofercie jednostek z branży wyposażenia sklepów wciąż znajdują, i znajdować będą klientów.
W skład systemu wchodzą regały sklepowe przyścienne do zagospodarowania ciągów przy ścianie sklepu, regały narożne - wewnętrzne i zewnętrzne, dzięki którym obudujemy słupy, wnęki, naroża i inne nietypowe miejsca. Na wzmiankę zasługują również tzw. gondole do wyposażania centralnej części sklepu oraz ergonomicznie doposażone meble specjalistyczne. Struktura regałów metalowych sprawia, że są one solidne, przestronne i pasują do siebie. Przeróżne wersje i rozmiar regałów oraz opcja dopasowania trafnych półek i zawieszek przyzwoli perfekcyjnie umeblować sklep.
Rozliczne wyposażenie dodatkowe zapewnia prezentację różnych artykułów. To doskonałe umeblowanie do sklepu. Regały metalowe proponowane są klasycznie w kolorze białym. Na zamówienie dostępne są inne kolory.
Regały metalowe uzupełniane wobec wymogów Użytkowników, mają właściwy atest – dla powłoki lakierniczej do kontaktu z żywnością oraz certyfikat wytrzymałości i bezpieczeństwa użytkowania.
Na podstawie własnego testu wyliczyliśmy, że wyposażenie sklepu spożywczego to wydatek rzędu plus minus 20-50 tys złotych. Końcowy koszt uzależniony jest od zaakceptowanych przez Kontrahenta opcji (m.in. dodatkowe oświetlenie, rodzaj półek, ilość półek itp).

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

Meble na wymiar do sklepu dają funkcjonalność
7 powodów za wybraniem koszyków i wózków wysokiej jakości
Manekiny
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie