Kafito Polski

IT-Dev

Wpis należy do
użytkownika:
kbartosik
avatar
przejmij wpis »
Od 2006 roku tworzymy całościowe wizje portali intranetowych, które potrafimy przełożyć na udane projekty. Słyszymy i rozumiemy problemy i wyzwania naszych klientów, dlatego nasze realizacje są właściwie dopasowane. Jesteśmy zespołem pasjonatów, certyfikowanych specjalistów technologii SharePoint. Stawiamy na jakość wytwarzanych rozwiązań, oddając w ręce klientów funkcjonalne portale, optymalizujące biznes i dostosowane do wymagań i potrzeb organizacji. Nasze rozwiązania poprawiają przepływ informacji i wiedzy pomiędzy pracownikami. Pomagają także w identyfikacji pracowników z firmą, w której pracują. Wdrożenia realizujemy samodzielnie, pod własną marką. Od lat pracujemy dla dużych organizacji, skutecznie przeprowadzając proces projektowy, do którego mamy własną metodykę
WWW: http://www.it-dev.pl/

Adres:

IT-Dev

Opis firmy

Przez 10 lat realizacji projektów, dostrzegliśmy wiele powtarzających się problemów, które często wynikają z braku jasnej wizji spodziewanych rezultatów u naszych klientów. W trakcie pracy przy wdrożeniach zrozumieliśmy wiele powtarzających się oczekiwań, które zebraliśmy i usystematyzowaliśmy.
Dzisiaj możemy bezpiecznie i kompleksowo przeprowadzić klienta przez zawiłości i niuanse projektu intranetowego. Przedstawiamy poukładane problemy, o których wiedzę zgromadziliśmy w trakcie naszych wcześniejszych realizacji. Prezentujemy rozwiązania tych problemów i pozwalamy klientowi ze wszystkich propozycji wybrać najbardziej wartościowe. Wspieramy budowanie zaangażowania osób w organizacji, których udział w projekcie jest niezbędny.
Pomagamy skutecznie zdiagnozować sytuację i potrzeby klienta, aby wspólnie przygotować mapę drogową dla intranetu i jego roli w komunikacji wewnętrznej.

Kategorie powiązane z wpisem

Artykuły dotyczące wpisu

10-lecie IT-Dev
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie