Kafito Polski

Prolight Sp. z o.o.

Wpis należy do
użytkownika:
prolight
avatar
przejmij wpis »
Firma Prolight to dystrybutor rozwiązań z zakresu oświetlenia scenicznego, architektonicznego, ekspozycyjnego. Na runku działamy nieprzerwanie od 1996 roku dostarczając swoim klientom realizacje "skierowane na miarę". Nasz firma posiada szeroką wiedzę, duże doświadczenie oraz zaufanie klientów zdobyte podczas realizacji wielu unikalnych projektów z różnych dziedzin. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny gwarantując najwyższą jakość oferowanych usług oraz produktów. Nasza działalność w dużym stopniu opiera się na oświetleniu efektowym, jednak nie jest to jedyna dziedzina w której brylujemy. Prolight to też iluminacje, oświetlenie które bazuje na ludzkich odczuciach i wrażeniach, ponieważ światło to nie tylko funkcjonalność, to też poczucie pewnej estetyki, potrafi pobudzić uczucia i emocje. Nasze projekty mają za zadanie przyciagac uwagę, subtelnie podkreślać dotychczas ukryte detale.
WWW: http://prolight.com.pl

Adres:

Prolight Sp. z o.o.
3 maja 183, 05-800 Pruszków
tel.: 607457523

Opis firmy

Firma Prolight to dystrybutor rozwiązań z zakresu oświetlenia scenicznego, architektonicznego, ekspozycyjnego. Na runku działamy nieprzerwanie od 1996 roku dostarczając swoim klientom realizacje "skierowane na miarę". Nasz firma posiada szeroką wiedzę, duże doświadczenie oraz zaufanie klientów zdobyte podczas realizacji wielu unikalnych projektów z różnych dziedzin. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny gwarantując najwyższą jakość oferowanych usług oraz produktów.

Nasza działalność w dużym stopniu opiera się na oświetleniu efektowym, jednak nie jest to jedyna dziedzina w której brylujemy. Prolight to też iluminacje, oświetlenie które bazuje na ludzkich odczuciach i wrażeniach, ponieważ światło to nie tylko funkcjonalność, to też poczucie pewnej estetyki, potrafi pobudzić uczucia i emocje. Nasze projekty mają za zadanie przyciagac uwagę, subtelnie podkreślać dotychczas ukryte detale.

W naszą pracę angażujemy nowe technologie, najnowsze dostępne na rynku rozwiązania, które pozwalają na integrację światła, dźwięku i multimediów, które pozwalają na stworzenie niepowtarzalnych efektów wizualnych.

Naszym klientom dostarczamy jedynie produkty sprawdzone, wykonane z najwyższych jakości komponentów, oparte na najnowocześniejszych technologiach. Długa obecność na rynku oświetlenia zapewniła nam pozycję jednego z największych dostawców tego typu urządzeń w Polsce.

W ofercie Prolight znajdziecie profesjonalne urządzenia oświetleniowe do iluminacji, studiów telewizyjnych, teatrów, domów kultury, klubów oraz estrady wraz z opracowaniami projektowymi oraz wsparciem technicznym. Nasz zespół zapewni Wam fachowe wsparcie i doradztwo na każdym etapie realizacji projektu.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie