Kafito Polski

Wirtualne Biuro Poznań - Clockwork

Wpis należy do
użytkownika:
SzybkiTemat
avatar
przejmij wpis »
Clockwork wirtualne biuro Poznań to miejsce wyjątkowe i przeznaczone dla rozwoju twojego biznesu. Koncentrujemy się na świadczeniu usług wirtualnego biura oraz coworkingu. Dzięki temu pomijasz wszystkie monotonne czynności związane z technicznym prowadzeniem swojej działalności, a koncentrujesz się na rozwoju twojej firmy. Clockwork ma świetnie przygotowane sale oraz dostęp do doskonałej infrastruktury biznesowej. Szybki internet oparty o symetryczny światłowód powoduje że jesteśmy szczególnie popularni wsród programistów.
WWW: http://www.clockwork-poznan.pl/

Adres:

Wirtualne Biuro Poznań Clockwork
Słowackiego 55 Poznań, 60-521 Poznań
tel.: 790 840 670

Opis firmy

Clockwork - Wirtualne Biuro Poznań


Wirtualne Biuro

Clockwork Wirtualne biuro Poznań jest biurem działającym od początku 2015 roku. Od samego początku do dnia dzisiejszego jesteśmy najtańszym wirtualnym biurem w Poznaniu. Nie znaczy to jednak że nasza oferta jest w jakikolwiek sposób mniej atrakcyjna niż reszty. Świadczy o tym bardzo duża liczba pozytywnych opinii jakie otrzymujemy na google business.

Nasza usługa wirtualnego biura łączy w sobie zarówno odbiór poczty jak i możliwość rejestracji biznesu pod wskazanym adresem. Dzięki temu uzyskujesz dostęp do profesjonalnych urzędnikóœ w Urzędzie Skarbowym w Poznaniu. Dodatkowo masz możliwość reklamowania swojego biznesu pod ekskluzywnym adresem w centrum Poznania.

Coworking

Clockwork wirtualne biuro Poznań oferuje także usługę coworkingu pozwalającą na wynajem pomieszczeń do pracy dla siebie jaki i dla swoich współpracowników. Uzyskujecie dzięki temu możliwość budowy swojego biznesu bez konieczności podpisywania umowy na długi okres. Coworking jest bardzo elastyczny. Dodatkowo oferujemy także sale konferencyjne, które możecie wykorzystać do prowadzenia szkoleń. Spotkań coachingowych oraz wielu innych działań.

Oferta

Oferta naszego wirtualnego biura jest skierowana do przedsiębiorców i freelancerów. Jeśli jesteś architektem, programistą lub wykonujesz inny wolny zawód zadzwoń do nas i dowiedz się co możemy ci zaoferować. Jesteśmy pod tym względem bardzo elastyczni. Nasza oferta zaspokaja już wymagania najbardziej dynamicznych przedsiębiorców.

Galeria

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają nasze wnętrza śmiało możecie je zobaczyć na naszej stronie www w dziale galeria. Widać tam dokładnie jakie mamy możliwości lokalowe. Nasze sale są bardzo duże i mają wysoko postawione sufity. Dzięki dobrej wentylacji powietrze jest zawsze świeże i masz tlen aby skupić się na swojej pracy. Nawet jeśli sala będzie zapełniona duża liczbą ludzi.


Kalendarz

Udostępniliśmy kalendarz na naszej stronie tak abyście byli na bieżąco poinformowani na temat wydarzeń jakie się u nas odbywają oraz dostępności naszych sal konferencyjnych. Kalendarz jest zmieniany w czasie rzeczywistym za pomocą google calendar. http://www.clockwork-poznan.pl/calendar/

Faq

Wielu z was przed podjęciem decyzji na temat założenia działalności gospodarczej zastanawia się czy skorzystać z usług wirtualnego biura lub coworkingu. Bardzo często słyszymy od was te same pytania. Dlatego przygotowaliśmy dla was dział FAQ pozwalający na uzyskanie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Nasze biura

Posiadamy 4 lokalizacje w Poznaniu i Warszawie. Nasze biura są dostosowane do wszelkiego rodzaju działalności. Posiadamy szybki internet oparty o symetryczny światłowód. Z tego powodu też jesteśmy bardzo popularni wśród programistów. Możecie zobaczyć nasze lokalizacje na stronie www lub na google maps.

Kontakt

Można się z nami skontaktować drogą telefoniczną jak i mailową. Udostępniamy także na naszej stronie www formularz umożliwiający wam pozostawienie swojego numeru telefonu w dowolnym czasie. Oddzwonimy na niego możliwie najszybciej.

Aktualności

Aktualności to dział w którym regularnie publikujemy informacje na temat tego co się dzieje u nas w biurze coworkingowym oraz w Poznaniu. Publikujemy newsy regularnie. Staramy się abyście byli poinformowani na temat wszelkich wydarzeń jakie mogą wam pomóc w prowadzeniu biznesu.

Spółki

Forma prawna działalności ma bardzo duży wpływ na sposób prowadzenia działalności przez przedsiębiorcę. Prowadzimy bloga na temat spółek prawa handlowego tak aby wam umożliwić dostęp do informacji na temat organizacji biznesu w formie spółki prawnej. Spółki umożliwiają na inną organizację podatkową firmy dzięki czemu uzyskuje się większe środki do dalszego rozwoju swojego przedsiębiorstwa.

Podatki

Płacenie podatków to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Umiejętność optymalizacji podatkowej swojej firmy pozwala zwiększenie swojej dochodowości. Opisujemy nie tylko opodatkowanie spółek handlowych ale także indywidualnych przedsiębiorców. Wyjaśniamy także jak dokonać technicznych czynności związanych ze złożeniem wniosków podatkowych oraz deklaracji.

Działalność gospodarcza

To inny dział naszego bloga gdzie prezentujemy informacje na temat wszystkiego co jest związane z prowadzeniem działalności. Znajdziecie tam informacje na temat inkubacji biznesu, zarządzanie social media oraz tym jak założyć działalność gospodarczą.
Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie