Kafito Polski

Wikmar Serwis komputerowy i laptopów

Wpis należy do
użytkownika:
wikmar
avatar
przejmij wpis »
Serwisujemy komputery i laptopy wszystkich marek z terenu Bielska-Białej i okolic. Wykonujemy takie naprawy jak: konserwacja i czyszczenie laptopów, wymiana gniazd zasilania, usb, hdmi, jack, klawiatur, wentylatorów, matryc, płyt głównych, dysków HDD i SSD. Zajmujemy się również instalacją i konfiguracją oraz naprawą systemów operacyjny Windows 7, 8, 10, mac os X. Odzyskujemy również dane z dysków twardych HDD, SSD, Pendrive, kart pamięci. Jeśli nie jesteś mobilny przyjedziemy po twój sprzęt, naprawimy i dostarczymy z powrotem twój sprzęt. Zapraszamy do bezpłatnej diagnozy i wyceny kosztów naprawy.
WWW: http://www.wikmar.com.pl

Adres:

Wikmar Serwis komputerowy
Komorowicka 35, 43-300 Bielsko-Biała
tel.: 506355540

Opis firmy

Żaden problem natury komputerowej nie jest dla nas zagadką. Nasi serwisanci dojeżdżają do klientów, stawiają diagnozę i przedstawiają koszty. Nasz serwis komputerowy Wikmar mieści się w centrum Bielska-Białej.
Do zapoznania się z ofertą Firmy zapraszamy wszystkich, którzy mają problemy ze sprzętem komputerowym bądź też chcieliby uzyskać dodatkowe informacje na tematy z branży komputerowej. Z łatwością i ekspresowo wymieniamy matryce oraz gniazda, przywracamy do życia laptopy zalane cieczą, wymieniamy dyski, wentylatory w laptopach, a także naprawiamy płyty główne. Pracujemy, wykorzystując nowoczesne technologie, dlatego nie ma dla nas problemu z odzyskiwaniem danych z różnych systemów plików. Do tego dając gwarancję stuprocentowej poufności danych. Nasi pracownicy to ludzie kreatywni i konstruktywnie podchodzący do każdego zadania. Tworzymy, przyciągające uwagę, strony internetowe i oferujemy kompleksową obsługę informatyczną firm. Naszą dewizą jest efektywne usuwanie awarii komputerowych, stąd telefon w naszym pogotowiu komputerowym odbierany jest przez całą dobę.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie