Kafito Polski

B- life Botanicals

Wpis należy do
użytkownika:
Julita Sompolińska
avatar
przejmij wpis »
POZNAJ B-LIFE BOTANICALS: WARZONE NAPOJE BOTANICZNE DLA DOROSŁYCH B-LIFE BOTANICALS TO KOLEKCJA WYŚMIENITYCH WARZONYCH NAPOJÓW BOTANICZNYCH DLA DOROSŁYCH, KTÓRE OFERUJĄ ORZEŹWIENIE I WYJĄTKOWY SMAK. DZIĘKI POŁĄCZENIU WYSELEKCJONOWANYCH AROMATÓW I WYCIĄGÓW ROŚLINNYCH MOŻESZ CIESZYĆ SIĘ GŁĘBOKIM, WIELOWYMIAROWYM SMAKIEM, KTÓRY ROZWIJA SIĘ Z KAŻDYM ŁYKIEM. WSZYSTKIE WARIANTY B-LIFE BOTANICALS POWSTAJĄ ZGODNIE ZE SZTUKĄ WARZENIA, W SWOIM RYTMIE I BEZ POŚPIECHU. BO JAKOŚĆ WYMAGA CZASU. WYSOKIEJ JAKOŚCI SKŁADNIKI Każdy wariant B-life Botanicals to wyjątkowy warzony napój botaniczny powstały z wody, słodu jęczmiennego, naturalnych aromatów i wysokiej jakości wyciągów roślinnych. B-life Botanicals to unikalna kompozycja składników, która zapewnia złożony i głęboki smak.
WWW: http://blifebotanicals.pl/

Adres:

B- life Botanicals

Opis firmy

NASZA FILOZOFIA

B-life Botanicals powstało, bo jesteśmy przekonani, że przebywanie bliżej natury przybliża człowieka do szczęścia. Inspirujemy do czerpania przyjemności z życia i odkrywania swojej prawdziwej natury. Żyj tu i teraz. Pozostań wierny sobie i sięgaj po swoją prawdziwą naturę.


WYSOKIEJ JAKOŚCI SKŁADNIKI

Każdy wariant B-life Botanicals to unikalne połączenie wyjątkowych inspiracji. Dzięki temu udało nam się osiągnąć głębię i wielowymiarowość smaków w naszych napojach. Z dumą możemy stwierdzić, że napoje B-life Botanicals nie tylko orzeźwiają, ale też intrygują smakiem. Bez dodatku konserwantów.


TYLKO WYSOKIEJ JAKOŚCI SKŁADNIKI

Sekretem wyjątkowego smaku każdego z wariantów
B-life Botanicals jest woda oraz słód jęczmienny, które nadają głębię smaku naszym napojom.

Nasz słód powstaje z wysokiej jakości ziaren jęczmienia. Po wysuszeniu w optymalnej temperaturze i przy odpowiedniej wilgotności, trafia do naszego browaru.


IDEALNE POŁĄCZENIE

Baza jest gotowa i mogą z niej powstać nasze wyjątkowe, warzone napoje botaniczne. B-life Botanicals to mieszanka napoju bezalkoholowego oraz lemoniad powstałych z wody połączonej z naturalnymi wyciągami i aromatami roślinnymi: z ziół i owoców.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie