Kafito Polski

Po raz pierwszy na targach IFA 2019 TCL pokaże swoją globalną ofertę produktów z szeregu różnyc

Wpis należy do
użytkownika:
PanKowalski Startegicznie
avatar
przejmij wpis »
TCL, wiodący producent elektroniki użytkowej i jeden z dwóch największych na świecie producentów odbiorników telewizyjnych, pokaże po raz pierwszy na międzynarodowej imprezie pełen asortyment swoich innowacyjnych rozwiązań i inteligentnych produktów. Prezentacja będzie miała miejsce na targach elektroniki użytkowej IFA, odbywających się od 6 do 11 września br. w Berlinie. Poszerzony asortyment kategorii produktowych obejmuje: telewizory, produkty audio, smartfony i wybrane urządzenia dla domu.
WWW: http://amway.pl

Opis firmy

Na IFA TCL pokaże także swoje najnowsze innowacje technologiczne i rozwiązania B+R, w tym
w obszarze sztucznej inteligencji (AO), telewizorów QLED, mini LED czy kontroli głosowej.

Na początek TCL organizuje międzynarodową konferencję prasową , po raz pierwszy na targach IFA, poświęconą produktom z szeregu różnych kategorii. Konferencja odbędzie się we czwartek, 5 września 2019 roku o 14:30, w centrum Messe Berlin, Hub 27. Będzie otwarta dla dziennikarzy wszystkich mediów akredytowanych na targach, posiadających identyfikator IFA.

TCL’s Smarter TV Solutions już teraz stały się jedną z najszybciej rosnących marek elektroniki użytkowej w USA i w Europie. Teraz bardziej niż kiedykolwiek, TCL jest kolejną globalną marką inteligentnych urządzeń. Znane od dawna znakomite produkty audio firmy, w połączeniu z pionową integracją i pełną kontrolą nad całym łańcuchem dostaw sprawiają, że TCL może zaproponować konsumentom naprawdę bogate i niezrównane doświadczenia.

Firmie udało się z powodzeniem wkroczyć do przestrzeni domowej z doświadczeniami rozrywki z najwyższej półki. Teraz postanowiła wykorzystać sprzyjający moment i wyjść poza ściany domowego salonu. Ponieważ TCL dąży do zdobycia pozycji światowego lidera elektroniki użytkowej, oferta firmy obejmuje także produkty inteligentne, poprawiające jakość codziennego życia w każdym możliwym pomieszczeniu. Docelowo TCL chciałaby dostarczać klientom produkty i usługi, dzięki którym będzie im się żyło inteligentniej i zdrowiej.

Dziennikarze, którzy nie będą mogli wziąć udziału w konferencji prasowej mogą śledzić ekscytujące zapowiedzi w oficjalnym streamingu, dostępnym na Facebooku TCL Europe, pod linkiem:
https://www.facebook.com/tcleurope.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie