Kafito Polski

Catering Pan Pierożek Bielsko-Biała

Wpis należy do
użytkownika:
Pan Pierożek
avatar
przejmij wpis »
Pan Pierożek oferuje usługi cateringowe na terenie Bielsko Białej i w okolicy. Domeną firmy są pyszne, domowe obiady w Bielsku Białej. Z oferty firmy mogą skorzystać klienci indywidualni a także firmy. Obiady na zamówienie są dostarczane szybko, sprawnie i w odpowiedni sposób zabezpieczone. Co najważniejsze są zawsze ciepłe, smaczne, niedrogie i co ważne posiłki są urozmaicone. Usługi cateringowe Bielsko Biała, można sobie zamówić w dowolny sposób. Można się osobiście udać do placówki firmy, zamówić catering telefonicznie bądź za pomocą poczty e-mail.
WWW: http://www.panpierozek-catering.pl

Adres:

Catering Pan Pierożek Bielsko-Biała
Łagodna 17, 43-300 Bielsko-Biała

Opis firmy

Oferta Cateringu Pan Pierożek w Bielsko-Białej zawiera obsługę cateringową na weselach, różnego rodzaju imprezach okolicznościowych, obsługę szkół i zakładów pracy, przygotowywanie indywidualnych ofert kateringowych w formie koryta mięsnego, koryta z pierożkami a także koryta z sushi.

Firma posiada także swoją oficjalną stronę na Facebooku. Firma Pan Pierożek, blisko współpracuje z okolicznymi instytucjami i firmami, na przykład z Urzędem Gminy Bestwina czy PKP Energetyką i Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Bestwinie.

Catering Pan Pierożek Bielsko-Biała
ul. Łagodna 17
43-300 Bielsko-Biała
Telefon: 785 465 260
https://www.panpierozek-catering.pl

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie