Kafito Polski

Kancelaria prawna JWMS

Wpis należy do
użytkownika:
JWMS
avatar
przejmij wpis »
JWMS to kancelaria radców prawnych, której jedną z licznych specjalizacji jest windykacja należności. Z tego typu usług mogą skorzystać wszyscy przedsiębiorcy chcący odzyskać zaległą należność od swoich kontrahentów. Oferta kancelarii JWMS w tym zakresie obejmuje prawną analizę płynności finansowej klienta, doradztwo w zakresie optymalizacji płynności, negocjacje ugodowe, przygotowywanie wezwań do zapłaty i wezwań wekslowych, nadzór nad postępowaniem egzekucyjnym i podobne.
WWW: http://jwms.pl/

Adres:

Kancelaria prawna JWMS
ul. Emaus 7/6, 30-201 Kraków
tel.: 12 428 92 72

Opis firmy

Jeśli chcą Państwo skutecznie wyegzekwować spłatę należności od swoich dłużników, zachęcamy do podjęcia współpracy z kancelarią JWMS, która ma na koncie wiele pomyślnie zakończonych działań w tym zakresie.

Kancelaria zajmuje się także obsługą prawną w dziedzinie prawa nieruchomości i prawa budowlanego. Radcowie prawni oferują swoje usługi inwestorom budowlanym, wykonawcom generalnym oraz podwykonawcom, świadcząc dla nich konsulting, pomagając w negocjacjach oraz uzyskiwaniu pozwoleń i środków finansowych. Wspierają też klientów w procesie sprzedaży bądź najmu nieruchomości. Specjalizują się również w procesach reprywatyzacji, ustanowieniach służebności, zniesieniach współwłasności, odszkodowaniach.

To oczywiście tylko część świadczonych usług. W zakres kompetencji kancelarii wchodzą także obsługa sporów sądowych i arbitraż, obsługa prawna firm, przekształcenia spółek, audyty prawne, szkolenia, sporządzanie umów i inne. Jak widać, spektrum usług jest dość szerokie, a wieloletnie doświadczenie pozwala radcom prawnym z kancelarii JWMS sprawnie i skutecznie realizować cele swoich klientów.

Z kancelarią można współpracować bezpośrednio, ale możliwy jest również kontakt telefoniczny, mailowy czy poprzez wideokonferencję. Udzielanie porad prawnych także przez telefon lub wideokonferencję rozszerza zasięg kancelarii, umożliwiając jej obsługę klientów na odległość, w tym w skali międzynarodowej.

Telefon kontaktowy: +48 12 428 92 72

Adres e-mailowy: biuro@jwms.pl

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie