Kafito Polski

Master Jachting Rafał Staniec

Wpis należy do
użytkownika:
masterjachting
avatar
przejmij wpis »
Szkoła Sportów Wodnych Wrocław. Prowadzimy szkolenia żeglarskie na patent żeglarz jachtowy, szkolenia motorowodne na patent sternik motorowodny, morski sternik motorowodny, licencję na holowanie narciarza wodnego lub innych obiektów pływających. Posiadamy nowoczesny sprzęt szkoleniowy i doświadczoną certyfikowaną kadrę instruktorską. Oferujemy wynajem jachtów żaglowych, jachtów motorowych we Wrocławiu na rzece Odrze. Prowadzimy także kursy radiooperatora SRC oraz doszkolenie na jachcie żaglowym lub motorowym.
WWW: http://www.masterjachting.pl/

Adres:

Master Jachting Rafał Staniec

Opis firmy

Master Jachting Rafał Staniec od 2011 roku zapewnia profesjonalne przygotowania do różnorodnych egzaminów – jachtowych żeglarskich i motorowodnych. Jeśli zależy Ci na współpracy z zawodowym żeglarzem, instruktorem oraz skipperem, jesteś we właściwym miejscu! W prowadzeniu kursów żeglarskich najważniejsze jest połączenie bezpieczeństwa dla Uczestnika ze skuteczną nauką tajników pływania. Każde szkolenie – na żaglówkę, motorówkę czy skuter wodny – odbywa się w przyjemnej atmosferze sprzyjającej zdobywaniu zarówno praktycznych, jak i teoretycznych umiejętności. Z nami zdobędziesz wymarzony patent żeglarski. Dołącz do grona zadowolonych Klientów naszej szkoły żeglarstwa we Wrocławiu! Serdecznie zapraszamy.

Jako instruktorzy sportów wodnych szkolimy z pasją już od dobrych kilkunastu lat na patenty sternika motorowodnego i żeglarza jachtowego. Promując turystykę wodną we Wrocławiu, staramy się organizować różnego rodzaju wodniackie akcje takie jak np. rejsy jachtami motorowymi lub żaglowymi po rzece Odrze we Wrocławiu. Wszystkie rejsy prowadzone są z zachowaniem zasad bezpieczeństwa na wodzie w miłej oraz wesołej atmosferze. Zapraszamy do zapisów na nasze profesjonalne kursy: sternika motorowodnego lub żeglarza jachtowego , które kończymy egzaminami w naszym centrum egzaminacyjnym zlokalizowanym w Marinie ATM Wrocław Osobowice na zimowisku barek nr I. Nasz akwen żeglugi to rzeka Odra oraz rozlewiska na zimowisku barek nr 1 oraz zimowisku barek nr 2.

Zachęcamy Was również do wykupienia vouchera na kurs żeglarski lub motorowodny na sezon 2020 dla wybranej osoby (do zrealizowania w dowolnym terminie np. na wiosnę, lato lub jesień) do końca sezonu 2020. Po otrzymaniu zgłoszenia lub kontakcie telefonicznym wysyłamy voucher pocztą lub można odebrać od Nas osobiście.

Zajęcia praktyczne dla sterników motorowodnych prowadzimy na dwóch dobrze wyposażonych motorówkach : Pegazus 460 ( nasza nowość na sezon 2020 – nowy jacht motorowy ) i Elan 495 GT. Zajęcia odbywają się codziennie w godzinach przedpołudniowych i popołudniowych dla kursów tygodniowych lub w Sobotę – Niedzielę dla kursów weekendowych. Zajęcia żeglarskie prowadzimy na jachcie kabinowym Phobos 21 (rok produkcji 2019) oraz jachcie mieczowym typu Omega. Mamy w ofercie zarówno kursy tygodniowe poranne, wieczorowe oraz weekendowe.

Pamiętajcie, że dla każdej osoby przebywającej nad wodą najważniejsze jest przed wszystkim bezpieczeństwo, a także spokój ducha, opanowanie i nabycie właściwych umiejętności do kierowania jachtem żaglowym czy motorowym, a my jesteśmy w stanie to Wam zapewnić na naszych profesjonalnych szkoleniach.

Kategorie powiązane z wpisem

sexkamerki

najlepsze sex kamerki sprawdzone strony z kamerami na żywo cam rabbit read review xlovecam

naszyjnik ze stali szlachetnej

stal ilość produktów szt największy wybór biżuterii online biżuteria apart

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie