Kafito Polski

Kancelaria VETO

Wpis należy do
użytkownika:
Kancelaria VETO
avatar
przejmij wpis »
Kancelaria VETO oferuje swoim klientom profesjonalna obsługę prawną. Nasz zespół, dzięki bogatemu doświadczeniu, zapewnia kompleksową pomoc prawną oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Specjalizujemy się w pomocy dla kredytobiorców kredytów frankowych, prowadzimy sprawy w zakresie uzyskiwania odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach i kolizjach drogowych oraz dochodzenia roszczeń związanych z polisolokatami, oferujemy także kompleksowe usługi windykacyjne.Każdą sprawę prowadzimy ze szczególną starannością, w zakresie wszystkich oferowanych usług Kancelaria VETO udziela również porad prawnych, fachowych analiz dokumentów, przygotowanie opinii, a także konsultacje prawne.
WWW: http://kancelariaveto.com/

Adres:

Kancelaria VETo
Szlak 77/222, 31-153 Kraków
tel.: 726201201

Opis firmy

Odfrankowienie kredytów
Specjalizujemy się w kompleksowej pomocy klientom, którzy zawarli z bankami niekorzystne umowy kredytowe w obcej walucie. W praktyce oznacza to, że oferujemy frankowiczom pomoc w odzyskaniu pieniędzy z nadpłat z każdej zapłaconej raty, jak i w uniezależnieniu kredytu od franka szwajcarskiego poprzez zamianę go w zwykły kredyt złotówkowy, a nawet w całkowitym unieważnieniu umowy kredytowej. Oferujemy profesjonalną obsługę podczas wszystkich etapów procesu odfrankowywiania, tym samym pomagając naszym klientom odzyskać nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych i uwolnić się od toksycznego kredytu.

Odszkodowania
Udzielamy profesjonalnej pomocy i obsługi prawnej w zakresie uzyskiwania odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach i kolizjach drogowych. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem, aby ustalić odpowiednią wysokość należnej kwoty, tak aby stanowiła ona pełną rekompensatę za poniesione szkody, zarówno materialne jak i te na zdrowiu. Zawsze dokładamy wszelkich starań by dla naszych klientów uzyskać jak najwyższe kwoty odszkodowań i dbamy o to, by poszkodowani otrzymali wypłatę nie zaniżonych, w pełni należnych im świadczeń.

Polisolokaty
Oferujemy pomoc prawną w dochodzeniu roszczeń związanych z polisami z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi, tzw. polisolokatami. Dzięki wnikliwej analizie każdej sprawy przedstawiamy i realizujemy dla naszych klientów najbardziej korzystny plan, który pomoże w odzyskaniu pieniędzy z niekorzystnych lokat, opłat likwidacyjnych pobieranych podczas rozwiązania umowy oraz nienależnie pobranych składek.

Windykacja
Kancelaria VETO oferuje prowadzenie kompleksowej usługi windykacyjnej. Naszym klientom zapewniamy szybką i skuteczną obsługę zaległej wierzytelności zleconej do odzyskania. Dzięki ogromnemu doświadczeniu przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych pomagamy naszym klientom skutecznie wyegzekwować swoje wierzytelności od dłużników i odzyskać ich należności.

Porady prawnych
Nasza kancelaria, w zakresie wszystkich oferowanych przez nas usług, udziela również porad prawnych.Oferujemy fachową analizę dokumentów, przygotowanie opinii, a także konsultacje prawne pozwalające uzyskać wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nużące naszych klientów pytania. W ramach świadczonej przez nas kompleksowej obsługi prawnej zapewniamy najwyższy poziom profesjonalizmu i staranności, dając naszym klientom gwarancję podjęcia przez nich korzystnych dla nich decyzji.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie