Kafito Polski

Paczki świąteczne

Wpis należy do
użytkownika:
chesmar
avatar
przejmij wpis »
Szukasz paczek świątecznych/mikołajkowych do swojej firmy lub przedszkola? Na tę okazje przygotowaliśmy genialne Kuferki Świąteczne. Pełne gier, edukacyjnych książeczek i aktywizujących kolorowanek. I co najlepsze - kuferkiem też można się bawić! Ma otwierane drzwi - czy będzie domem dla lalek czy garażem na samochody to już zależy tylko od wyobraźni dziecka. Nasze zestawy rozwiążą problem Państwa placówki, a Państwo lub opiekunowie przestaną zastanawiać się nad prezentami dla podopiecznych, szukać najlepszych ofert, czy komponować kolejnych dziesiątek paczek. Mogą Państwo zająć się tym, czym powinni czyli pracą z dziećmi. Paczkami od początku do końca zajmie się profesjonalny Święty Mikołaj!
WWW: http://paczkimikolajkowe.pl

Opis firmy

Szukasz paczek świątecznych/mikołajkowych do swojej firmy lub przedszkola?
Na tę okazje przygotowaliśmy genialne Kuferki Świąteczne. Pełne gier, edukacyjnych książeczek i aktywizujących kolorowanek.
I co najlepsze - kuferkiem też można się bawić! Ma otwierane drzwi - czy będzie domem dla lalek czy garażem na samochody to już zależy tylko od wyobraźni dziecka.
Kuferkiem zainteresują się zarówno dziewczęta jak i chłopcy.
Kuferki rozwiążą problem Państwa placówki, a Państwo lub opiekunowie przestaną zastanawiać się nad prezentami dla podopiecznych,
szukać najlepszych ofert, przechowywać setek zakupionych podarków w tajemnicy przed podopiecznymi ani komponować kolejnych dziesiątek paczek.
Mogą Państwo zająć się tym, czym powinni czyli pracą z dziećmi. Paczkami od początku do końca zajmie się profesjonalny Święty Mikołaj!
Zapraszamy

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie