Kafito Polski

Nieruchomości Hiszpania

Wpis należy do
użytkownika:
Ibermaxx
avatar
przejmij wpis »
IBERMAXX-Centrum Nieruchomości w Hiszpanii. Polskie biuro sprzedaży w Hiszpanii na Costa Blanca w okolicach Alicante, Torrevieja i Orihuela Costa. Bogata oferta nieruchomości typu domy, wille, apartamenty i mieszkania z basenem na sprzedaż. Kredyty hipoteczne i obsługa po sprzedaży. Rezydencje.
WWW: http://www.hiszpanskie-nieruchomosci.pl

Adres:

Ibermaxx
Avenida de la Mancha 64, local 8, 03-183 Warszawa
tel.: 34966444615, fax.: 34966444615

Opis firmy

Nasza działalność obejmuje sprzedaż i wynajem domów, lokali, apartamentów i willi.
Okolice Torrevieja na wybrzeżu Costa Blanca. Hiszpania. To znany kurort turystyczny oddalony o 45km na południe od Alicante we współnocie Walencjańskiej. Liczy około 120.000 mieszkańców. Latem liczba ta ulega potrojeniu. Torrevieja jest miejscem w którym nie znajdziemy wiele hotelów i dużych ośrodków wczasowych czy wypoczynkowych, natomiast jest to miasto, które upodobali sobie rezydenci z północy Europy na permanentne zamieszkanie.Torrevieja jest także idealnym miejscem na zakup swojej wymarzonej nieruchomości w Hiszpanii.
W Torrevieja znajduje się kilka plaż, najważniejsze z nich to: Playa los Locos, Playa del Cura, Playa Naufragos, Playa del Asecquion. Głównym czynnikiem który decyduje o atrakcyjności tego miasta na Costa Blanca jest wspaniały klimat, a właściwie mikroklimat. Decyduje o tym bliskość słonych jezior dookoła miasta, które wydzielają opary soli w atmosferę i tworzą ekstremalnie zdrowe powietrze. Zobacz także oferty IBERMAXX z Costa del Sol oraz z północnej Costa Blanca z okolic miasta Albir, oraz Alfaz del Pi. Nieruchomości w Altea Hills.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie