Kafito Polski

Tomskór - torby, torby damskie, galanteria skórzana, torebki

Wpis należy do
użytkownika:
pey
pey
przejmij wpis »
Firma PPH Tomskór II istnieje na polskim rynku od roku 1996, kontynuując tradycje Zakładów Wyrobów Skórzanych "Tomskór" w Tomaszowie Mazowieckim, które w wyniku przemian gospodarczych zakończyły w tym samym czasie swoją działalność.
WWW: http://tomskor.com.pl

Opis firmy

Od samego początku specjalizujemy się w produkcji wyrobów ze skór licowych - jucht oraz blank, a także artykułów z brezentu.
W naszej ofercie znajdują się zarówno wyroby komercyjne (wszelkiego rodzaju torby, teczki, plecaki), jak również artykuły specjalistyczne (portfele do wrzutni bankowych, futerały na radiotelefony, kamizelki taktyczne i osprzęt dla służb mundurowych, torby i zasobniki na narzędzia).
Znaczącą pozycją są wyroby dla myśliwych - torby myśliwskie, torby na naboje, pasy na amunicję, pasy nośne do broni, ładownice, futerały na broń (na sztucery i dubeltówki), siedziska dla myśliwych.
Od trzech lat to właśnie te artykuły trafiają na rynek zachodni, charakteryzując się wysoką jakością wykonania i użytych surowców.
Duża elastyczność produkcyjna pozwala nam realizować zamówienia wg indywidualnych potrzeb i wzorów klientów, co w znacznym stopniu zwiększa atrakcyjność naszej oferty.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie